Acura RSX Type S by Misoo

Acura RSX Type S by Misoo

Član
RE: Volkswagen Jetta

dobra...nabrijao si saturation previse,vidis dno zadnjeg branika,iza tocka,donji dio malo opucaj crnim brushem,da bude realno...ovako ispade da odozdo pada svjetlost:D
probaj lajsne oko prozora u crnu i malo zatamni stakla;)
 
RE: Volkswagen Jetta

Evo docepah se jos jednog,pa reko ajde da i njega unakazim :D


Original :


Paa malo se igrao i dobio od njega auto za WRC :



Kritikee ? ;)
 
Član
RE: Volkswagen Polo WRC

Kritike su te da pravis auto koji je vec izasao i da je original duplo ljepsi :icon_biggrin:
 
RE: Volkswagen Polo WRC

VR6Boki je napisao(la):
Kritike su te da pravis auto koji je vec izasao i da je original duplo ljepsi :icon_biggrin:
Ovakav Polo nije izasao! Ima Polo WRC,ali nije ovako ofarban.I pravio sam od ovog Pola auto za WRC od onog originala i nijedan detalj nisam uzeo sa nekog drugog WRC auta ili obicnog osim spojlera nazad.Sve ostalo sam sa njega,,siirio rubove,usise,bla bla,farbao itd. A o ukusima necemo raspravljati!


phantom je napisao(la):
to sto si stavio kod zadnje gume :icon_rolleyes:

To je ono sto se stavlja pod tockove.Nisam zelio mjenjati pozadinu jer mi se ovo ucinio dobro jer se iza vidi staza,pa tako da ovo dodje kao neka garaza na stazi.Naslagao sam par guma,i stavio to pod tocak da ispadne kao auto spremno za trku ;)
 
RE: Volkswagen Polo WRC

@drogba : Hvala drug. Vidis nisam ni primjetio to,hvla na ukazanoj gresc.Nisam obracao paznju na to..Bice sledeci put bolje :)
 
Član
RE: Volkswagen Polo WRC

phantom je napisao(la):
to sto si stavio kod zadnje gume :icon_rolleyes:

To je ono sto se stavlja pod tockove.Nisam zelio mjenjati pozadinu jer mi se ovo ucinio dobro jer se iza vidi staza,pa tako da ovo dodje kao neka garaza na stazi.Naslagao sam par guma,i stavio to pod tocak da ispadne kao auto spremno za trku ;)
[/quote]

znam da je to nego mi to zapada z aoko veoma lose kao da je nalijepljeno bas odskace
 
Član
RE: MK 5 GTI

Nexus je napisao(la):
a zasto uzimas sve dijelove za drugih PS radova, tako ti je sve na izvolite, drugo ove boje su mi skroz lose, posvijetli malo, vjerujem da ce biti dosta dosta bolje, a i ljepse;)

i ono osnovno loše odrađeno a to su fele.. negdje deblja guma negdje tanja, na jednoj čak fali komad felge.. drugo ako odradiš nekome na brzinu samo da orijentaciono vidi kako izgleda, al ovo su ipak PS radovi, malo ozbiljniji ;)
 
Top