Acura RSX Type S by Misoo

Acura RSX Type S by Misoo

Član
RE: Porsche 911 Carrera Turbo

dobro felge sjele ali intercooler malo svjetlije ispao za nijansu tamiji bi trebao biti.....;)
 
RE: Porsche 911 Carrera Turbo

VW Eos "German Style" . Ovog puta sam sam se igrao malo i sa unutrasnjosti :icon_biggrin:


Original :



Tuned :
 
Član
RE: Volkswagen Eos -German Style

fino fino... samo to prebacivanje na podlogu nije ispalo bas nesto... ;);)


off topic... ja stvarno ne vidim neku veliku razliku izmedju eosa i novog cabria...
 
Član
RE: Volkswagen Eos -German Style

dimenzije druze dimenzije pa ces vidjeti koji je duzi koji kraci.....mada nisam ni ja gledo to moram provjeriti aa rad super ispao....jesi ga zakucooo...;)
 
Član
RE: Volkswagen Eos -German Style

dobar rad, nista pretjerano ali uredno . jedino mi je prednja felga malo off. ne znam .. ko da je iskrivljena hehe
 
RE: Volkswagen Eos -German Style

soffa je napisao(la):
dimenzije druze dimenzije pa ces vidjeti koji je duzi koji kraci.....mada nisam ni ja gledo to moram provjeriti aa rad super ispao....jesi ga zakucooo...;)
Pa mora bit zakucan :icon_biggrin: Jel german il' nije ? :icon_smile:
C.Norris je napisao(la):
dobar rad, nista pretjerano ali uredno . jedino mi je prednja felga malo off. ne znam .. ko da je iskrivljena hehe
Da,nakrivljena je na lijevu stranu i malo je "spljostena" pa ne prirodno izgleda .. ali imam neku ideju za felugu prednju,ubacicu sliku cim zavrsim :icon_biggrin:


:icon_biggrin:


 
Član
RE: Volkswagen Beetle-Street Style

pa sto i felge nisi zamjenio ali dobro je ispalo samo nijanse boje primjete se malo na braniku ali treca slika super ispala....;)
 
RE: Volkswagen Beetle-Street Style

meni je sve super osim ove crte ;) nije da se ne uklapa nego je trebala da ide ovalno pa prati liniju pada, pogotovo na krovu dolazi do izrazaja kao da u koso zavrsava
 
RE: Volkswagen Beetle-Street Style

soffa je napisao(la):
pa sto i felge nisi zamjenio ali dobro je ispalo samo nijanse boje primjete se malo na braniku ali treca slika super ispala....;)
Ove felge su mi se nekako svidjale i uklapale.Mozda tebi ne,ali svi imamo svoj ukus.Da,na drugoj slici se vidii prelaz ,nisam se dovoljno posvetio tome,ali ja mislim da na ovoj trecoj se i ne vidi toliko ta nijansa :icon_question: Hvala soffa,tvoji savjeti mi dosta znace,od boljih se uci ;)

GolFanatiCars je napisao(la):
meni je sve super osim ove crte ;) nije da se ne uklapa nego je trebala da ide ovalno pa prati liniju pada, pogotovo na krovu dolazi do izrazaja kao da u koso zavrsava
Hvala na kritikama,trudicu se da ubuduce ispravim :cool:
 
RE: Volkswagen Beetle-Street Style

Volkswagen Jetta :





Mnogo mi se sivdjela ova boja pa sam pokusao da je uradim.Boja kao na BMW e39 plava ona,kao na Rinaldovom BMW-u
Kritike ?
 
Član
RE: Volkswagen Jetta

opet te felge nekako mi mutno izgledaju i da su crne mozda bi efekat bio bolji ovdje se puno diskovi vide nije kao na prvoj slici...ostalo super meni se svidja samo mi felge ne pasu..opet svako ima svoj ukus....;);)
 
RE: Volkswagen Jetta

soffa je napisao(la):
opet te felge nekako mi mutno izgledaju i da su crne mozda bi efekat bio bolji ovdje se puno diskovi vide nije kao na prvoj slici...ostalo super meni se svidja samo mi felge ne pasu..opet svako ima svoj ukus....;);)

Hvala soffaa ;)
Pokusavao sam i crne felge ali mi se nisu nekako uklapale,a za diskove si u pravu,vidim i ja sad . Hvala ti ;)
 
Član
RE: Volkswagen Jetta

pokusaj ponovo s nekim felgama pa postavi evo i ja radio mk1 rat style pa tek vidis onda da je drugi bolji i svaki sledeci opet bolji....;);)
 
Top