Acura RSX Type S by Misoo

Acura RSX Type S by Misoo

Volkwagen Golf MK1 :


Modifikacije :

Uklonjena oznaka Volkswagen
Uklonjena oznaka Golf GTI
Produzen branik zadnji
Produzen branik prednji
Modifikacija oko tablica (navucen dio iznad tablica)
Ofarban
Promjenjene felne

Ideja je bilo napraviti nesto jednostavno ali opet donekle "atraktivno"..

Original :



Crna varijanta :



Ljubicasta varijanta :




Plava varijanta :


Da cujem kritike ? :icon_smile:
 
Član
RE: Golf MK 1

Crna najbolje izgleda mada se tesko prepoznaje branik al o5 fino je, a plava je lose ispala nekako mu ne stoji ova nijansa a i stopke i ovo si trebao ostavit u zivim bojama :icon_smile:
 
Član
RE: Golf MK 1

i meni se svidja crna samo trebo si ostaviti njegovu crnu boju ovako nema odsjaja...ali lijepo je ispalo...probat cu i ja nesto uraditi na ovom golfacu bas mi se svidjela slika....;)
 
RE: MK 5 GTI

Golf MK 5 GTD => GTI

Baza :



Donori :



Verzija 1 ( ne zatamnjena stakla) :



Uploaded with ImageShack.us
Verzija 2 (zatamnjena stakla) :



Kritike ?
Zamolio bih : Ako moze bez komentara o realnosti,jer se nisam posebno trudi oko realnosti (pojacao sam Saturation),jer sam zeljeo da ispadne ovako nesto ..
 
RE: MK 5 GTI

u svakoj verziji su ti previse tamna auta..nikako nije realno, jer pozadina je svijetla, tako da bi i auto trebalo biti svjetlije
 
Legend
RE: MK 5 GTI

a zasto uzimas sve dijelove za drugih PS radova, tako ti je sve na izvolite, drugo ove boje su mi skroz lose, posvijetli malo, vjerujem da ce biti dosta dosta bolje, a i ljepse;)
 
RE: MK 5 GTI

@stefan : Hvala .. :cool:
@Death_beat : Napisao sam gore da se nisam trudio oko ralnosti mnogo i da sam povecao Saturation..U svakom slucaju hvala za kritike jer sve kritike dobro su dosle iz razloga sto ucim ;)
@memi : Svako ima pravo na svoje misljenje,u svakom slucaju hvala :cool:
@Dejan 16v : Hvala puno ;)
@Nexus: Odakle da skidam ? Savjeti su dobro dosli jer se trudim da sto bolje uradim,u svakom slucaju hvala :icon_smile:
 
Član
RE: MK 5 GTI

reko sam ti gdje ces slike traziti i nije lose sad ovo ispalo samo sto ovo sa bojoj zezas ako je crna ostavi nek bude samo neke detalje odradis drugom bojoj i vidis na braniku linije od vrata ispade da ima dvoja vrata a ne cetvera jedna linija sebi druga sebi...ali nije lose....;)
 
Član
RE: MK 5 GTI

nepisano pravilo sto se tice ovog ps tuninga. "zabranjeno uzimat stvari sa slika koje su vec dozivile preobrazbu u PS"
kao sto nexus rece .. sve ti je na izvolite .. no hate vec samo govorim .. aa odakle slike ?? pa druze 'google is your friend' ;) http://www.google.ba/search?tbm=isch&hl=hr&source=hp&biw=1280&bih=909&q=golf+5+tuning&gbv=2&oq=golf+5+tuning&aq=f&aqi=g1g-S2&aql=1&gs_sm=e&gs_upl=1545l5490l0l5904l13l12l0l3l3l1l298l2124l0.1.8l9l0
samo naprijed. malo ovo sredi sto se tice boje jer bas odudara (:)
 
Član
RE: MK 5 GTI

Imas ideje dobre sve je ok samo da boje malo popravis i bice sve 5, mislim necu ja da ispadam sad PREpametan tu nesto, ja sigurno ne bih bolje uradio al eto samo da te boje sredis i onda dobri radovi ;) :icon_smile:
 
RE: MK 5 GTI

Blasko je napisao(la):
Imas ideje dobre sve je ok samo da boje malo popravis i bice sve 5, mislim necu ja da ispadam sad PREpametan tu nesto, ja sigurno ne bih bolje uradio al eto samo da te boje sredis i onda dobri radovi ;) :icon_smile:

Hvala,nemas sta ispasti prepametan jer temu sam i napravio zbog kritika sa ciljem da sto vise popravljam :icon_biggrin:
 
Top