Accord CL7 i-Vtec :) sport

Accord CL7 i-Vtec :) sport

Decki hvala vam....lijepo je kad imas nesto bez Tuninga a da ljudi HVALE :icon_smile:

Ispolirani danas i farovi...picani se polako :123:
 
Hvala ljudi na komentarima ;) svaka cast kad cijenite izbor :icon_smile:
Trebaju se malo mane dotjerati to su diskovi i d. plocice.... " kazu mana Accorda" :D

262521_10201034980946246_1709455029_n.jpg



jedna sa "pilom" :lol:
 
Član
Slika govori vise od hiljadu rijeci. Svaka cast na odabiru, dobar motor pod haubom. Samo clean as f*ck.
av2075.jpg
 
Legend
imam osjecaja da ce to biti family car .... al ponekad :lol:
auto ima pre bolestan potencial,kad si rekao da ces ganjati samo felge , onda se ne zalijeci za bilo kakve điđi miđi nego uzmi odmah nesto sto mu stojii , a ti dobro znas sta na to auto ide .... ako se ne moze odmah , neka bude i za godinu ali da valja ....
 
Član
honda je ko zmaj, cestitam i puno predjenih kilometara ;))
ako moze na PM koliko te je izasla?
 
hvala jos jednom,a bilo jeste malo tesko prebaciti se na JAPAN ali evo svakim danom vece zadovoljstvo sjesti u Hondu,jednostavno privlaci i privlaci....
Raspon brzina,osjecaj za volanom,zvuk (tj. nema ga do 3500 skoro nikako) itd...
@ Enese druze moj,felge ce biti sigurno ali vec sam i sam rekao ici cu na nesto sto je bas lijepo i sto pristaje ovom autom,nece tu biti dzekanja kao na Renou :lol:
Svidjaju mi se za sad od R accordice ali vidjecemo do tad se izbor mozda i promjeni :D

@ Grgga imas p.p
 
Član
Puno sretnih km odlican izbor samo ulje drzi na max i ne deri na hladno i ici ce vjecno:) uz pravo odrzavanje naravno
 
BHT Ovisnik
odlican izbor nek je sa srecom da te sluzi bez problema:cool: inace jako fin auto,fin motor,uvijek mi se sviđala ova limuzina:icon_biggrin:
 
Top