Accord CL7 i-Vtec :) sport

Accord CL7 i-Vtec :) sport

Nakon niza Renault vozila napokon i jedan JAPANAC :D
Biralo se izmedju nekih novi Laguni i tako tog ali odluka je pala naa:
Honda Accord 2,0 i-vtec sport 155KS

Od opreme:
-dvozonska automatska klima
-Kozna unutrasnjost
-Premium suround sistem ozvucenja
-senzori za kisu itd....

ove godine u planu samo vozati se i uzivat,a ko zna mozda i legnu neke felgice :dojke:

za sad prezadovoljan,brzina zadovoljava :ferrari:

danas je navukao na autoputu 230km/h...mozda trunku moze jos ali nije mjereno detaljno GPS ( za sve one koji ce reci NE MOGUCE) ;)

tu je par slika dok se auto lijepo ne opere i ne sredi
351ebdd.jpg
60546_10201002054123096_1766932140_n.jpg
wainiv.jpg
 

OmO

Član
Ma too, odlican izbor. Najljepsi accord po meni, ove stopove volim vidjeti uff :icon_biggrin:

Neka je sa srecom, puno predjenih kilometara. Odrzavaj redovno i sigurno se neces pokajati sto si ga uzeo ;)

btw. izbrisi onu garazu, viska ti je (imas 2 iste) :D
 
Hvala prijatelju....ima da je cuvam mazim pazim :icon_smile: iako je ona vise family car :123:
a tema viska,poslao sam prjavu da je izbrisu ;)
 
hehehe dobar si :lol:
evo jos jedna dok je bila u autocentru :123:
358sx3c.jpg


cudno je to sto je barem ovdje u mom gradu nema nijedne ! samo vw i ti fazoni :lol:
 
Legend
druzino prvo neka ti je sa srecom,da se puno navozas i da bude pazen i uljepsavan ko' renola :cool:
prelijep je,ovo su mi najjaci sedan-i , bas odlicno izgleda a vjerujem da je vrhunski ... japanci to i jesu ;)
 
enesss je napisao(la):
druzino prvo neka ti je sa srecom,da se puno navozas i da bude pazen i uljepsavan ko' renola :cool:
prelijep je,ovo su mi najjaci sedan-i , bas odlicno izgleda a vjerujem da je vrhunski ... japanci to i jesu ;)

Enese hvala ti ;)
Pa valjda cu se navozati,kazu da su japanci nepoderivi pa evo da isprobamo kvalitetu :lol: sala :123:
trudicu se da pazim auto koliko ja mogu,renola je jos uvijek tu za glupiranje a ovaj je kao sto rece family :derneklimo:
 
Član
Drug neka je sa srecom,samo kakve felgice i vrh! Postavi nam vise slika sta se stisno ko da je Golf 2 pa te stid :D
 
Član
Svaka cast na izboru,napokon da neko kupi i ovo auto koje naspram isfuranih pasata i bmw trojki izgleda triput ljepse :cool:
 
Član
Provozao se,treba tu kakav jap izduv zadati :D
....nego pusti ovo family car,znas sta sam od nisme radio,japanci to vole,znaci nemoj ga stediti ;)
Auto vrh,puno srece i prevaliti kilometara zelim :cool:
 

7OZ

Član
znas ti sta valja :cool: jedva cekam da je vidim uzivo, samo vece felgice i jos sitnica poneka i ima da ne bude family car :D sta ce ti to :p
 
Top