abro color pasta za poliranje iskustva

abro color pasta za poliranje iskustva

Član
Zanima me da li je neko probao ovo ovaj proizvod (uklanja ogrebotine vraca boju nanosi se rucno)20160506_191810.jpg
 
Član
Da mi ga je vidit sto je ispolirao auto rucno.. Moj druze to ti je sizifov poso a o tim pastama da ne govorim
 
Član
ja imam ispolirati 15x2 cm (povrsinu) ogrebotina manja napunio touchupom fino se uklopilo kontam sljedeci korak 2000 papirom sredit i na kraju sa pastom da to fino uklopim mada i ovako se ne primjeti sem ako se na zagleda :). ove boje me zbunjuju sve isto pise kosta 5.90 sad vjerovatno je bacanje para ali ako niko nije probo evo ja cu se dobrovoljno zrtvovati za nauku :D
 
Član
SONAX_XTREME_1_2_3_Gruppe_2012.jpg

po meni jedino bolji proizvod od sonaxa,te paste tipa abro nigrin koje su do 10km su sranja sija dan i sutra sve isto,ova je malo skuplja al je bolja opet od tih sranja.
 
Član
googlo sam malo proizod je bezveze nije ni pasta nije ni vosak nesto izmedju i 90 % tekstova sa neta je za trziste JE..NE INDIJE tako da nek niko ne kupuje.
 
Član
Njemu ne treba vosak, vec polish ili neki compound kako bi izvukao ogrebotine od vodobrusnog 2000. Bolje je da doda jos 5-6 KM i neka uzme Sonaxov i neka trlja trlja mikrofiberom dok se sredstvo ne osusi. tj. dok "magla" od vodobrusnog ne nestane.
EDIT: Ako nista ne uspije, a ne zelis kupovati neki bolji skuplji proizvod od 40 - na gore KM. Bezbojni lak u spreju i prespricaj lagano i nestati ce "zamagljeni" dio koji je nastao smirglanjem.
 
Član
Njemu ne treba vosak, vec polish ili neki compound kako bi izvukao ogrebotine od vodobrusnog 2000. Bolje je da doda jos 5-6 KM i neka uzme Sonaxov i neka trlja trlja mikrofiberom dok se sredstvo ne osusi. tj. dok "magla" od vodobrusnog ne nestane.
EDIT: Ako nista ne uspije, a ne zelis kupovati neki bolji skuplji proizvod od 40 - na gore KM. Bezbojni lak u spreju i prespricaj lagano i nestati ce "zamagljeni" dio koji je nastao smirglanjem.
shvatio si sta trazim :D uglavnom sonax ili renco sta prije nadjem za poliranje i malo sunca koji dan da to sredim
 
Član
Sonax imas kupiti u Hrasnom Robot, Xenon radnja zadnji sprat ( gore gdje su garaze i praonica ) Nekih 13 KM ti dode polish.
http://www.olx.ba/artikal/21367425/sonax-auto-politur-500ml/
npr. taj. Vidi u Sonax (Konzumu ili Obiju ako ti je daleko Xenon) ili Rox ( Importane ) mozda imaju i oni neke polir paste.

Moze ovo Sto ti je i Soffa preporucio, samo sa polishom ce malo duze ribati.

Ugl kada vodom prespricas ogrebotinu ili gdje si smirglap i ne bude zamagljeno to mozes izvuci polir pastom ili bezbojnim lakom.
( Nemoj previse smirglati) tacapuj tako sto ces na cackalicu staviti tac apa i popuniti ogrebotinu / pusti onaj nastavak za nokte. Pusti najmanje 1 dan da se osusi tacap prije nego sto krenes smirglat.
 
Član
Sonax imas kupiti u Hrasnom Robot, Xenon radnja zadnji sprat ( gore gdje su garaze i praonica ) Nekih 13 KM ti dode polish.
http://www.olx.ba/artikal/21367425/sonax-auto-politur-500ml/
npr. taj. Vidi u Sonax (Konzumu ili Obiju ako ti je daleko Xenon) ili Rox ( Importane ) mozda imaju i oni neke polir paste.

Moze ovo Sto ti je i Soffa preporucio, samo sa polishom ce malo duze ribati.

Ugl kada vodom prespricas ogrebotinu ili gdje si smirglap i ne bude zamagljeno to mozes izvuci polir pastom ili bezbojnim lakom.
( Nemoj previse smirglati) tacapuj tako sto ces na cackalicu staviti tac apa i popuniti ogrebotinu / pusti onaj nastavak za nokte. Pusti najmanje 1 dan da se osusi tacap prije nego sto krenes smirglat.
uglavnom parnicu sam cackalicomo ispunio uklopilo se super jedva se i primjeti cekam samo malo vremena da je pokusam uklopiti da se nikako ne vidi :D zmalo da uzmem abro izvukoh se zadnji cas . pokusati cu pastom zavrsiti pa ako ne bude samo malo papirom samo mi treba vrijeme do petka bi trebalo biti gotovo poslikam kad zavrsim
 
Član
da neotvaram novu temu neko mi je u gradu jednu stranuu auta preko vrata povuko liniju kljucem ili necim nije bas puno duboko da li se moze icim rijesiti bez lakiranja??ako neko zna nek napise privatnu poruku ili ovdje rjesenje
 
Član
da neotvaram novu temu neko mi je u gradu jednu stranuu auta preko vrata povuko liniju kljucem ili necim nije bas puno duboko da li se moze icim rijesiti bez lakiranja??ako neko zna nek napise privatnu poruku ili ovdje rjesenje

Uzmes vode i prespes preko ogrebotine. Ako sa vodom bude izgledalo kao i ostala farba moze se izvuci poliranjem. Ako ne bude morati ces touch up-om popravljatili ili lakirati vrata.
 
Član
da neotvaram novu temu neko mi je u gradu jednu stranuu auta preko vrata povuko liniju kljucem ili necim nije bas puno duboko da li se moze icim rijesiti bez lakiranja??ako neko zna nek napise privatnu poruku ili ovdje rjesenje
to sa vodom ti je jako dobar pokazatelj a vjerovatno ces morati touch up i popuniti to zavisi sve koliko je duboko .uglavnom ako ne zuris za koji dan cu probati renco polir pastu :) kupio pa sta bude .
 
Top