A4 B8 - problemi, problemi..

A4 B8 - problemi, problemi..

Član
Ljudi pomagajte,

Smučilo mi se ovo sve više, a niko ništa ne zna napraviti osim stavljati druge djelove.

Što je rađeno:

- pumpa visokog pritiska promjenjena
- dizne sve 4 stavljene druge
- protočna pumpa druga
- nosači provjereni kažu da su ok
- zamajac stavljen novi ima 2 godine
- autu je urađen remap kod provjerenog i skupo plaćen (2 godine bez problema nakon toga, nakon stavljanja druge bosch pumpe i dizni remap je i dalje isti)

Problem:

- Auto radi normalno, a onda nakon vožnje od nekoliko kilometara kada opet se zaustavim na leru se trese, kada otvorim da vidim motor on se trese pofino
- Zvuči mi nekako bučnije općenito
- Nema finoće prilikom usporavanja/ubrzavanja (gas pedala) ako pustim naglo ili pritisnem nalog skače naprijed, nazad, ako puštam gas polagano ili pritiskam onda je ok, dakle iznimno osjetljiv na pedali gasa
- Na leru pritisnem gas i pustim naglo trese se i treba mu 5-10 sekundi da se u potpunosti stabilizira i radi normalno
- Nema greške (vcds, delphi)
- Zna se dogoditi da prilikom vožnje u prvoj brzini po parkingu krene se tresti brundati kao lud, a kada stanem smiri se
- U vožnji generalno nema problema, lijepo vuče, jedino što je gas malo reći osjetljiv do otprilike 2000 obrtaja
- Na auspuhu se nekad osjeti jak smrad da ne možeš biti blizu auta (ne dimi), i kad je hladno imam osjećaj da previše ima one pare ili kondenzacije čega li kada stanem i auto radi na leru

Dakle, da skratim, jedno vrijeme radi normalno, a onda u toku dana se pođe tresti, i tako kroz dan malo miran, a češće trese..
 
Član
Pogledaj bregastu i hidropodizace ,takodjer jeli uzubljen kako treba

čak i da jest nešto od toga, iako je to malo veći zahvat da se pogleda, zar ne bi trebalo se ponavljati u češćim intervalima, ili stalno?

U mene doslovno miran motor neko vrijeme, a onda se krene tresti, a onda se opet u istom danu nakon vožnje smiri...

Ako je nešto mehanički zar ne bi trebalo da se ponavlja u nekim pravilnijim intervalima ili češće?

Inače, možda vrijedi spomenuti. Prije svih izmjena i svih radova on je znao otresti na leru ili biti nemiran kada upalim klimu, a sada to radi i bez klime upaljene...
 
Član
Pokusaj stavit limic ispod cijevi egr ventila tj blindiraj ga ,sto ode na usisnu granu jednom sam slican problem imao egr nekontrolisano otvarao
 
Član
Za sve one koji eventualno budu imali iste ili slične probleme:

Problem je bio u regulatoru pritiska goriva, onaj na common rail grani (sa jedne strane senzor, s druge regulator)

Nakon zamjene to je totalno drugo auto tj. motor radi ravnomjerno i ne događaju se navedeni simptomi gore iznad više.
 
Član
Za sve one koji eventualno budu imali iste ili slične probleme:

Problem je bio u regulatoru pritiska goriva, onaj na common rail grani (sa jedne strane senzor, s druge regulator)

Nakon zamjene to je totalno drugo auto tj. motor radi ravnomjerno i ne događaju se navedeni simptomi gore iznad više.
Ne mogu vjerovat.Ista stvar!!ko da sam ja pisao!vec mi je doslo da ga zapalim!
 
Top