A4 B7 avant 3.0tdi

A4 B7 avant 3.0tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auu pravo porodicno auto..:D svidja mi se ova kutija na krovu za putovanja jesi je farbao.
p.s. slusal mladji clan porodice,sve najbolje..:D
 
Član
evo nakon 100 godina da se javim,islo se malo na more,pa na vw fest se sreli sa bivsom cuprom....
dbi4c3.jpg

25piwap.jpg

1zmjsd3.jpg
 
Član
Sta je reci, nista mu ne mijenjas. Nisi mu cak ni felge promjenio. Nisam to od tebe navikao, mora da te vrijeme pregazilo pa ti vise nista nije zanimljivo...:)
 
Član
Sta je reci, nista mu ne mijenjas. Nisi mu cak ni felge promjenio. Nisam to od tebe navikao, mora da te vrijeme pregazilo pa ti vise nista nije zanimljivo...:)
iskreno trazim neke druge felge,ali nisu mi toliko potrebne a i nekako nemam vise volje.jedino sto sam jos uradio je da sam iso na valjke u ZG :D
 
Član
koje su ti ovo gewinde, kako je ovoliko pao ko da je na air-u jbt.
jesi li nasao kakve tockove za narednu sezonu, mislim da ti je vrijeme da mijenjas
 
Član
airlift je u pitanju,jedini u bosni :D
idem opet na 20" jer ih nedam za neke bezvezne pare,svi hoce za 20" 500km sa gumama.
uzeo sam nove gume tako da idu dalje....
 
Član
ma znao sam da je nemoguce na gewindama da padne ovoliko, kad si to zbavio.
ne znam za felge, mislim da bi mu dobro dosla neka promjena, mislio sam da si ove isfurao pa da ce biti neke druge za ovo ljeto
 
Audi zadaje zadacu,da se razumijemo :)
Nisi jedini na Airliftu :D
Ima auto vec godinu na Airlift Performance setupu sa V2 Autopilotom,znaci top of the range komponente ;)
A drugo sto ja znam ima Airliftove Aircups jastuke vec neko vrijeme na kw v2 gewindama i mogu reci da je ono odlicna stvar ) :)
Ali u principu Airlift je tatamata u dosta aspekata airride-a,tako da sigurno si zadovoljan a i osjetis to i sam :)
Ova dvojica su do Airlifta furala poljske Airride sisteme koje sam pomogao sloziti preko Ivana iz Hr koji je prvi i otpoceo suradnju snjima :)
 
Član
Audi zadaje zadacu,da se razumijemo :)
Nisi jedini na Airliftu :D
Ima auto vec godinu na Airlift Performance setupu sa V2 Autopilotom,znaci top of the range komponente ;)
A drugo sto ja znam ima Airliftove Aircups jastuke vec neko vrijeme na kw v2 gewindama i mogu reci da je ono odlicna stvar ) :)
Ali u principu Airlift je tatamata u dosta aspekata airride-a,tako da sigurno si zadovoljan a i osjetis to i sam :)
Ova dvojica su do Airlifta furala poljske Airride sisteme koje sam pomogao sloziti preko Ivana iz Hr koji je prvi i otpoceo suradnju snjima :)

vozim na 3P tako da :D
v2 nisam htjeo to je starija verzija.
super stvar ali skupa,a i ja sam na cupri imo osnovni sistem preko ventila,ali kad sam ovo nasao vidio sam da je super stvar!
 
Član
nek si stavio kako treba sliku da vidim kako su farovi sjeli :D Do jaja ko i uvijek, šta reći :D

Moramo ispoštovat na mondea s maxove 20ke :D :D to mi je želja da vidim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top