A4 B7 avant 3.0tdi

A4 B7 avant 3.0tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav,nakon dugo vremena da se javim i predstavim auto koje sam uzeo,cupra je prodana u TZ pa sam uzeo nesta vece....
radi se o a4 avant,3.0 s-line sa 20" i gewindama,led stopovima,auspuh prepravit,crnom maskom i crnim farovima...

planovi su jos da se spusti nize....
rk6ihe.jpg

34e8glu.jpg

2hqdu0z.jpg
 
Član
Neka je sa srecom i puno predjenih km. Prava limuzina
pored gewindi i ostalih dodataka koje si naveo zaboravio si vrlo bitnu stvar a to je ovaj lip, predpostavljam da ne mozes a da nemas nesto od cupre, a ovaj lip je bas must have
 
Član
da to je od cupre lip :D
trebo sam ostaviti od cupre i airride koji sam imo da stavim na ovo auto,ali sta je tu je....
 
BHT Ovisnik
Jedna od najljepših linija audija, jos ova boja mu lezi samo tako,nema se sta vele reci, predobar :)
 
Član
Auto je top, imao sam priliku da vidim uzivo. Boja i svaki detalj na autu su vrh. B7 je inace extra lijep auto, ovaj tvoj posebno. Za motor like veliki, u tom autu otkida bas
 
Dobar avdi pravo..
Neka te posluzi dugo.dugo..
Kako se ponasa na 20kama i plus gewinde...jel grub dosti???
Dobro mu i felge stojesve je na nivou...
Daj nam i koju sliku unutrasnjosti i koja je godina???
 
Član
nisam ljubitelj karavana al ovaj je bas extra, ovaj model je prelijep a kad se doda s line onda nemas sta dalje dirati
 
Član
Dobar avdi pravo..
Neka te posluzi dugo.dugo..
Kako se ponasa na 20kama i plus gewinde...jel grub dosti???
Dobro mu i felge stojesve je na nivou...
Daj nam i koju sliku unutrasnjosti i koja je godina???
meni je super udoban,cak i na 30 profilu koji sad imam.udobniji je meni se cini od mog s-maxa sto ima i on je na 20...
 
Extra je auto. Jedino moja zamjerka je :vidim prednji znak i maska u crnoj boji ,a zadnji znak kao i retrovizori i krovni nosači krom mislim da bi to možda trebalo usaglasiti nekako mi ne odgovara.Mislim da bi i naprijed krom varijanta bila extra da bi se uklopilo sa ostatkom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top