A3 1.9 TDI

A3 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
allroad je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Ja sam trebao ovog uzeti..bio dogovorio ..bivsi vlasnik mislim da se zove Dejo..iz Modrice..S autom je sve ok..raspitivao sam se ja..

Što ga nisi uzeo? Koja je cijena bila ako nije tajna? I gdje si se raspitivao?

Pa ovdje na forumu..Nezz mislim srdjo da mu je nik..i jos par momaka..posto sam cesto u doboju..a ne s ovim vlasnikom nego s bivsim sam se dogovarao..dok je jos bio u modrici..Nez cijenu.nesjecam se..al je bilo moj audi i nekih 3500 KM..A nisam ga uzeo iz razloga sto sam imao jos nesto raditi na svom autu i nisam htio da mjenjam ovakvog..i dok sam ja sve rijesio on prodao..jbg..

ejs ti gori od mog daidze... i on sve izmjenja na autu napravi ga da bude u top stanju i onda ga prodaje i normalno da je donji :lol:
ako ces ga prodavat onda ga nemoj sredjivat :D
al meni je iskreno ljepsi tvoj stock A3 od ovog sa ovim grillom od novog koji se ne uklopi nikako fino... ti u svog bolje ulozi jos te 3-4 000 i sredis ga po svojoj mjeri i bice bolji od ovog sigurno ;)
Tako bi i bilo da nije moj 97 god i da nije sa 2 vrata..zato sam htio za ovog mjenjati...a ne sto je tuniran ..ha ja..
 
Član
ivica je napisao(la):
mapiran je da znas.....:D

daj mi 100 eura i reci cu ti sve o njemu:lol:



Pretpostavio sam;)
Kratko sam ga provozao, i jako se iznenadio kako dobro ide za taj motor, narocito sto je na 18-ma;)

mirzaa3 je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
nikad nebi kupio natunirano auto... to odma povlaci da je auto gasovan i da ga je vozila usijana glava... :) gledam spram sebe..

Tuniran okolo..masina 1.9 tdi 101 ks..i koliko sam cuo u dobrom stanju jako..meni je ovaj auto bio aktuelan..i sad ce biti ako ga TIBURON nekupi i ako se uspijem ja dogovorit...

Biće on na prodaju i ako dodje kod mene..tako da se ne sikiras;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top