A3 1.9 TDI

A3 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako..
Treba da radim kompenzaciju za ovog Audija


Auto je kupljeno u Modriči krajem prošle godine. Dosta je upadljiv, te molim bilo koga ko zna nesto o istoriji ovog auta da napiše nešto...naročito forumaši koji su iz Modriče. Čini mi se da je nekad bila i tema na forumu, ali moguće da griješim..
Moderatori..znam da ovom threadu nije mjesto na ovoj temi, ali mi je jako hitno i bitno, budući da auto nema servisnu knjigu. Nakon što nadam se dobijem par odgovora, možete je slobodno obrisati.
Hvala
 
Član
MTR je napisao(la):
otidji u servis nek ukucaju VIN i sve ce ti reci od A-Z

Ama ok je to sve..
Ali volio bi da saznam nesto i i prve ruke. Auto je dosta upadljivo i vrlo je moguce da je neko na forumu imao dodira sa njim;)
 
Član
Ja sam trebao ovog uzeti..bio dogovorio ..bivsi vlasnik mislim da se zove Dejo..iz Modrice..S autom je sve ok..raspitivao sam se ja..
 
Član
nikad nebi kupio natunirano auto... to odma povlaci da je auto gasovan i da ga je vozila usijana glava... :) gledam spram sebe..
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
nikad nebi kupio natunirano auto... to odma povlaci da je auto gasovan i da ga je vozila usijana glava... :) gledam spram sebe..

Pazi druze, ne bih ni ja..ali ovo auto odmah ide u zamjenu/prodaju..
Jbg kad ima čarobne brojke i slova 1.9 tdi i 4 vrata..ipak je ovo Bosna;)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
nikad nebi kupio natunirano auto... to odma povlaci da je auto gasovan i da ga je vozila usijana glava... :) gledam spram sebe..

Tuniran okolo..masina 1.9 tdi 101 ks..i koliko sam cuo u dobrom stanju jako..meni je ovaj auto bio aktuelan..i sad ce biti ako ga TIBURON nekupi i ako se uspijem ja dogovorit...
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Ja sam trebao ovog uzeti..bio dogovorio ..bivsi vlasnik mislim da se zove Dejo..iz Modrice..S autom je sve ok..raspitivao sam se ja..

Što ga nisi uzeo? Koja je cijena bila ako nije tajna? I gdje si se raspitivao?
 
Član
Tiburon je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Ja sam trebao ovog uzeti..bio dogovorio ..bivsi vlasnik mislim da se zove Dejo..iz Modrice..S autom je sve ok..raspitivao sam se ja..

Što ga nisi uzeo? Koja je cijena bila ako nije tajna? I gdje si se raspitivao?

Pa ovdje na forumu..Nezz mislim srdjo da mu je nik..i jos par momaka..posto sam cesto u doboju..a ne s ovim vlasnikom nego s bivsim sam se dogovarao..dok je jos bio u modrici..Nez cijenu.nesjecam se..al je bilo moj audi i nekih 3500 KM..A nisam ga uzeo iz razloga sto sam imao jos nesto raditi na svom autu i nisam htio da mjenjam ovakvog..i dok sam ja sve rijesio on prodao..jbg..
 

JD.

Član
Pike_gti je napisao(la):
nikad nebi kupio natunirano auto... to odma povlaci da je auto gasovan i da ga je vozila usijana glava... :) gledam spram sebe..

bas naprotiv, neko ko je ukusno sredio auto, sigurno ga onda pazi i mazi... nema veze sto ga stisce, ako se auto cuva opcenito

a eto niko stock auto ne dere... de molim te...

bas naprotiv, ta su auta gora, sto lola kupi samo da ga handri po citav dan i da mu sluzi od tacke a do tacke b, nabija ga svuda, ne pazi na rupe i slicno, unutra svinjac i tako....
 
Član
Na slici izgleda dobar al najbolje dovuc svog mehanicara da ga pregleda malo i ako je lik strucan i odobri nema sta da nevalja cak i da se gazilo auto ako je sve odrzavano kako treba nebi trebalo biti problema !;)
 
Super Moderator
mirzaa3 je napisao(la):
Tiburon je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Ja sam trebao ovog uzeti..bio dogovorio ..bivsi vlasnik mislim da se zove Dejo..iz Modrice..S autom je sve ok..raspitivao sam se ja..

Što ga nisi uzeo? Koja je cijena bila ako nije tajna? I gdje si se raspitivao?

Pa ovdje na forumu..Nezz mislim srdjo da mu je nik..i jos par momaka..posto sam cesto u doboju..a ne s ovim vlasnikom nego s bivsim sam se dogovarao..dok je jos bio u modrici..Nez cijenu.nesjecam se..al je bilo moj audi i nekih 3500 KM..A nisam ga uzeo iz razloga sto sam imao jos nesto raditi na svom autu i nisam htio da mjenjam ovakvog..i dok sam ja sve rijesio on prodao..jbg..

ejs ti gori od mog daidze... i on sve izmjenja na autu napravi ga da bude u top stanju i onda ga prodaje i normalno da je donji :lol:
ako ces ga prodavat onda ga nemoj sredjivat :D
al meni je iskreno ljepsi tvoj stock A3 od ovog sa ovim grillom od novog koji se ne uklopi nikako fino... ti u svog bolje ulozi jos te 3-4 000 i sredis ga po svojoj mjeri i bice bolji od ovog sigurno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top