6th HB

6th HB

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta da kazem, extra je, super izgleda, i felne joj odlicno stoje... al daj malo da vidimo i kako je unutra :cool:
 
Član
Hvala, hvala, a sto mI nahvaliste auto, umalo da se crvenim, hehehe. Ajde kad uhvatim malo vremena pa cemo poslikat i unutrasnost, ima finih detalja, stopke su tada jedine bile na trzistu koje su mi se svidjale. Sad vec ima nekih ljepsih modela, dosta slicne OEM, ali sa diodama. Al pravo da vam kazem nisam pri novcima za investiranje u auto, jer sam potrosio pun k.... para, kriza je i nema se sad za razbacivanje.
Sto se tice stylinga i nema se vise sta radit. Na redu je masina, al o tom po tom, prije da cu ovo nekad prodati, pa ce biti CTR 7th generation.
 
cim sam vidio autic znao sam da je iz Ze ;)
prelijepa hondica,ima jos jedna takva isto utegnuta samo siva tamo gdje pauk ostavlja auta,svaki dan je tamo parkirana(mislim pored) ;)
 
Super Moderator
super honda stvarno je prelijepa i svaka ti cast
ovako honda treba da izgleda ;)
ne svidjaju se ni meni stopke nekako odudaraju al ne bas puno.. za stopke ti mozemo oprostit ;)
sretno dalje i sredi sad masinku do bola ;)
 
Član
aditas jesi ovo bio u zenici :D
a fino se cuje honda,ne znam jel zbog izduva il motor rezi,al ima fin zvuk
poslikaj nam i muziku,gori hala kad prodjes:cool:
 
Član
I ne gori toliko vani, koliko unutra, to mi je nak seljacki kad lupa i zuji. Zato je odrađen komplet Dynamite izolacija, nema cvrcaka i zujanja, vani se cuje tek toliko, a unutra zato lupa i sve tonove jasno cujes.
 
Super Moderator
ze-tec je napisao(la):
I ne gori toliko vani, koliko unutra, to mi je nak seljacki kad lupa i zuji. Zato je odrađen komplet Dynamite izolacija, nema cvrcaka i zujanja, vani se cuje tek toliko, a unutra zato lupa i sve tonove jasno cujes.

eh to volim kad unutra buba i kad je zvuk cist ko u prici
respect za to ;)
 
Član
@edoze nisam bio u zenici, dinine (ze tec) su slike ali me on zamolio da ih postavim...
unutrasnjost ce vam on slikati..:icon_smile: a ima se sta i vidjeti... vjeruj mi..:cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ma ovih dana se vozikas sa spustenim prozorima pa se cuje:cool:

ma to bolan vruce a nece klimu da pali kriza nema se para a jos gorivo poskupljuje jbg :D

Hehe, tako nekako, nema stedi se na sve nacine. Baš maloprije citam, ode gorivo opet gore, nema mi smo drzava za 5.

allroad je napisao(la):
ze-tec je napisao(la):
I ne gori toliko vani, koliko unutra, to mi je nak seljacki kad lupa i zuji. Zato je odrađen komplet Dynamite izolacija, nema cvrcaka i zujanja, vani se cuje tek toliko, a unutra zato lupa i sve tonove jasno cujes.

eh to volim kad unutra buba i kad je zvuk cist ko u prici
respect za to ;)

Da i meni se to tako svidja, al prvenstveno jer basovi prosviraju sve plastike na autu, tako da ono za koji mjesec se osjecas kao da vozis nekakvu krntiju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top