6-sta brzina

6-sta brzina

Početnik
aha JEDNOSTAVNO...a gdje ga naci i po kojoj cijeni,a mislim i da nepostoji 6-brzinski mjenjac za SX
 
Član
Ama sesta ti brzina ionako samo smeta,ja koristim samo 3 :icon_smile:
A mislim da je lud rizik prepravljati 5 brzinac na 6 brzinac,do sad nisam cuo,al opet kazem,sve je moguce
 
Početnik
madmono je napisao(la):
Lija je napisao(la):
aha JEDNOSTAVNO...a gdje ga naci i po kojoj cijeni,a mislim i da nepostoji 6-brzinski mjenjac za SX

E bhas tako ne postoji o tom se i radi sto znaci mora ici prepravka :))

jedino da nabacis od skyline-a u njeg je 6-br ako se nevaram,pa da njega ubacis..al ipk mislim da ces prije bingo dobit :D
 
Član
Lija je napisao(la):
madmono je napisao(la):
Lija je napisao(la):
aha JEDNOSTAVNO...a gdje ga naci i po kojoj cijeni,a mislim i da nepostoji 6-brzinski mjenjac za SX

E bhas tako ne postoji o tom se i radi sto znaci mora ici prepravka :))

jedino da nabacis od skyline-a u njeg je 6-br ako se nevaram,pa da njega ubacis..al ipk mislim da ces prije bingo dobit :D

:icon_smile: Pa recimo da vec imam bingo na neki nacin sto se tice tog skayline :123::123::123:
 

rs6

Član
pa moglo bi se odradit da nadjes neki mjenjac sa 6 brzina koji bi mogao stat u kuciste u podu auta, a da je kacanje dosta slicno ( nalijeganje spojnicke na korpu i lamelu ), ali tada bi najvjerovatnije morao kod tokara odradit neku prirubnicu da mjenjac mozes stegnut uz motor, ali ne vidim razlog za to, samo ces povecat tezinu auta s tim .... sto se tice performansi ne vidim da ces nesto dobit, samo mozes bit sporiji 1. 2. i 3. btw mjenjac od 6 brzina ne mozes naci ispod 800 KM plus troskovi prerade, set kvacila... sve u svemu velika investicija ....
 
Član
rs6 je napisao(la):
pa moglo bi se odradit da nadjes neki mjenjac sa 6 brzina koji bi mogao stat u kuciste u podu auta, a da je kacanje dosta slicno ( nalijeganje spojnicke na korpu i lamelu ), ali tada bi najvjerovatnije morao kod tokara odradit neku prirubnicu da mjenjac mozes stegnut uz motor, ali ne vidim razlog za to, samo ces povecat tezinu auta s tim .... sto se tice performansi ne vidim da ces nesto dobit, samo mozes bit sporiji 1. 2. i 3. btw mjenjac od 6 brzina ne mozes naci ispod 800 KM plus troskovi prerade, set kvacila... sve u svemu velika investicija ....

Imam ja to sve manje vise novo heheh neznam johs uvijek sam u fazi razmisljan ja:lol:
 

rs6

Član
madmono je napisao(la):
Imam ja to sve manje vise novo heheh neznam johs uvijek sam u fazi razmisljan ja:lol:

pa ako imas onda ti i ne dodje bas prevelika investicija, samo da ti tokar napravi prirubnicu da se to moze posarafat jedno na drugo i da fercera kako treba........ ali opet ti kazem mislim da nemas potrebe za njom, ja licno imam audija A6 2.5 TDI quattro sa 6 brzina, i kad ga forsam 6.-tu ne koristim uopste jedino preko 170 :) da ga rasteretim jer je dizelas ....
 
Član
rs6 je napisao(la):
madmono je napisao(la):
Imam ja to sve manje vise novo heheh neznam johs uvijek sam u fazi razmisljan ja:lol:

pa ako imas onda ti i ne dodje bas prevelika investicija, samo da ti tokar napravi prirubnicu da se to moze posarafat jedno na drugo i da fercera kako treba........ ali opet ti kazem mislim da nemas potrebe za njom, ja licno imam audija A6 2.5 TDI quattro sa 6 brzina, i kad ga forsam 6.-tu ne koristim uopste jedino preko 170 :) da ga rasteretim jer je dizelas ....
Pa ne znam druze vidjeu jos sta cu i kako cu ja mogu 170 i 4 brzinom nije to problem :D hehe moram pravo rastaviti mijenjac a imam ja RACING CLUTCH KIT STAGE 2 450HP tako da sam taj problem rijesi davno a i ja razmisljam o toj 6-oj brzini. Da rasteretim masinu. A i na to poveceva se Top Speed hehhe
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
It is impossible to do!!!

Sve je moguce druze rekli su mi da je nemoguce staviti moj turbo na nissana pa je stavljen. A usput imam johs jedan mijenjac kuci i dogovorijo sam sa covijekom da mi pravi kratki kod na mijenjacu.. Pa vijdecu i za tu 6 brzinu.
 
Član
zna li ko kako cu skratit mjenjac od omege....ima na njem ono sranje za R pa neznam sta cu
 
Top