406 coupe ili golf IV

406 coupe ili golf IV

Član
Da sam na tvome mjestu uzeo bih 406 cc to je avion pravi em ide i udobniji je od vw-a na daleko .. Mislim da se neces pokajat ako uzmes puga.. ja sam bas prilikom jednom se vozio u njemu al bio je 3.0 220 konja ja mislim ah to nisko leti hhh.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ja bi sutra dizlu uzeo al ne znam sta da radim sa zvukom,jedino da nasnimam i pustim sebi i vozim

Moj co'ek, potpisujem svaku rijec :cool: ja bi sutra cadio da ne moram ilahije zamijeniti snimkom motora :D
 
definitivne peugeot ta prica za odrzavanje je supljak buraz vozi lava vec skoro tri godine i veliki servis mu je 2glave jeftiniji nego za golfa, kad je imao udes sve je djelove nasao lako i brzo po otpadima... uzmi lava i 100% se neces pokajati, meni je zelja coupe 406 i ako ja vozim samo talijane svidja mi se pogotovo jer je na njemu potpis italijanskog dizajnera zato i mora bit dobar ;)
 
i ja bi prije pezoa uzeo, jest da je skuplji za odrzavanje, al to ce ti garant stari odrzavat :lol::lol::lol::lol:
a imas i Golfa V6 ko kod Lovera;)
 
Član
Slažem se za PUG-a, ali vodi računa kakvog ćeš naći, ove 406 C su rijetki a da već nisu poderani i izlupani...
 
Član
Vjerovatno cu iz njemacke dovlacit, ne bih rekao da cu ovdje trazit auto... Bas sam se cuo sa mehanicarem koji mi odrzava sad pug-a , pa mi rece da su isti trapovi, motor itd...
 
Član
VR6 12V je napisao(la):
Vjerovatno cu iz njemacke dovlacit, ne bih rekao da cu ovdje trazit auto... Bas sam se cuo sa mehanicarem koji mi odrzava sad pug-a , pa mi rece da su isti trapovi, motor itd...

To je onda sasvim druga priča ;)... Sretno!
 
Član
Neki dan mi dosao 406c kaze lik lupka mu auspuh, perla plava boja, auto j*e mame! Ja odradio, sjeo da probam da vidim jel lupka, sj*ao se kak auto fino lezi, ide, i extra udoban za tu vrstu auta... Tako da moja preporuka ide za Peugeota!
 
Član
Karoserijski dijelovi se ne mogu nigdje porucit osim u ovlastenom servisu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: ... pinin farina ce j*e kevu :D:D
 
Top