406 coupe ili golf IV

406 coupe ili golf IV

Član
Zanimaju me vasa misljenja o ova dva auta , trebam da kupujem vozilo i u dvojbi sam izmedju ova dva vozila...

pozz
 
Član
Iako sam vw-ovac idi i pokusaj s peugeotom..Nema ih puno..Rijetki su ..Pojava su..A jako dobra auta...;)
 
Član
ma 406 coupe malo skuplji al daleko ljepsi i jako rijetko auto kod nas...i sport i dizajn vrh bas momacko auto;)
 
Član
coupe 406 je po meni najljepši peugeot;)Auto je dosta rijetko i dan danas izgleda fantastično.Svaki golf izgleda smiješno pored njega.Jedini problem su mu ne tako sportske karakteristike,sa najjačim V6 benzincem nije baš neki sportaš,najviše ga kvari jako loš mijenjač koji je predviđen za lagano krstarenje.Benzinci su također poprilično rastrošni.Ako ti performanse nisu toliko bitne,najbolje ti je da uzmeš nekog hdi-a,ali su oni dosta rijetki.A šta reći o golfu,vozači se kod nas dijele u 3 skupine:
-imao sam golfa
-imam golfa
-imati ću golfa
Sa pugom bi bio baja:D
 
Golfova imas kijamet, a 406 coupe i dalje mami poglede kad se pojavi! Tako da definitivno moja preporuka 406 coupe, jest da mu je cijena malo jaca od golfa, al' privlacenje pozornosti i veca uzivancija se placa! HDi ako hoces ustedu i nemas brige! Jaran je imao jednog, extra su! I ja sam planirao jednog uzet kad budem imao para, no to je vec off sada!
 
Član
Drug mi je imao dilemu A3 ili 406 coupe uzeo je A3 jer kaže da su ti 406 coupei skupi za održavanje i djelovi su im problem upravo zato što su dosta rjetki kod nas na cestama...Prvo ta dva auta se nemogu porediti jer nisu ista klasa jedino po cjeni kod nas...Bio sam sa njim jednom kad je probavao jednog 406 coupea auto je zlo i perverzija i izgledom i opremom uodnosu na golfa...
 
Član
Ma tu nemas dileme, ako nadjes jos onaj 2.2 HDi bices prezadovoljan, nije on taj lozionicarski tip auta da sad ganjjes da li moze stoju za 9 ili za 9,3 sekunde, to je jedan elegantni kupe koji ima izgled auta ispred vremena.
Sto se tice odrzavanja istina da su dijelovi skupi i ali ako imas petneaestak hiljada za takvog pezoa onda nisi neki siromah da ti servis od 2-3 stoje predstavlja problem.
Definitivno je to bolji auto ali i dosta skuplji od golfa.
 
Član
Pa tako i kontam , jer ako hoces malo gotivnijeg golfa, moras platit , a i peugeot mi je zwer kao sto ste rekli, a sto se tice odrzavanja stari ima 406 al obicni , i nije to tako skupo, skuplje je odrzavat VR6 :lol::lol:
 
Član
VR6 12V je napisao(la):
Pa tako i kontam , jer ako hoces malo gotivnijeg golfa, moras platit , a i peugeot mi je zwer kao sto ste rekli, a sto se tice odrzavanja stari ima 406 al obicni , i nije to tako skupo, skuplje je odrzavat VR6 :lol::lol:

Eto, zakljucaj temu, kupi 406 i predstavi nam ga u garazi za koji dan!:cool:
 
Član
ehhh, gdje me nadje, a sta cu nuzda zakon mjenja ... tako je kako je ...sad cu malo da cadim :D nema mi druge :D
 
Top