402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mislim da mi mozemo svirat frulu!:icon_biggrin:najbolje da se dina ocituje sta se tice ove odgode!ili ce se :123:ili nece:123::icon_question:
 
Početnik
organizator ce pod svaku cijenu ici odrzati trku, ako bude kisa na samoj utrci onda se odgadja. bez obrzira sto moramo putovati, placati smjestaj..

sta covjek da uradi, da ne dodje, pa da se potrefi da ne pada i odrzi se, pojeo bi se.. a nece mi biti ni drago ako pljusne na samoj trci bas :icon_biggrin:

uglavnom odgode nema. ja cu pozorno pratiti prognoze, vise njih razlicitih, ako 10 njih kaze da je 99% kisa, onda valjda pada i jebat ga, ako ima neke sanse, treba pokusati
 
Početnik
Death_beat je napisao(la):
ako organizatori nista ne odgode javit cemo vam mi odavde u subotu navece kakvo je stanje sa vremenom ;)



ok. iako sam ja kontao mozda vec i sutra krenuti ako sredim do kraja sve na golfu, ostao bi u tuzli par dana ovako radi zabave :cool:
 
Joj ja molim boga da ne bude kise,al imam filing da ce je bit,sto davor rece,postajem nestrpljiv.Ali ne valja ni ako se ne odgodi,a ono pa'ne,sjeba onda sve :(
 
erol_brcak je napisao(la):
Joj ja molim boga da ne bude kise,al imam filing da ce je bit,sto davor rece,postajem nestrpljiv.Ali ne valja ni ako se ne odgodi,a ono pa'ne,sjeba onda sve :(


A NECE VALJDA PONJECE DAJDZA KISOBER DA VAS NATKRIJE AHAHAHAHAHAHAH
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top