402 Street Race Varazdin 2012

402 Street Race Varazdin 2012

Član
antrax je napisao(la):
Robert je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
Kako nema vise podataka o Golfu :icon_question:

2 x vr6 motora, 1300KS...ako sam pogrijesio nek me ispravi neko.

Debelo si pogriješio, ne za 2 VR-a, već za snagu... čuj 1300 ks... pa odakle više se vade te cifre ? golf je predobar, ide predobro, ali malo smanjite doživljaj :D

Bez uvrede, ali kad sam rekao da me ispravi neko, mislio sam na nekog ko je bolje upucen od mene a ne neko kome se ta cinjenica remeti s nacelima...

"Ščetkov bijeli Golf uparen s dva VR6 agregata i potpomognut nitrom, snažan oko 1300 KS..."

"Apsolutni pobjednik eliminacijskih vožnji na četvrtinu milje jeMario Ščetko s bijelim Golfom pogonjenim sa dva VR6 agregata i potpomognut nitrom. Ovaj VW snažan je oko 1300 KS."

"Ščetkov bijeli Golf uparen s dva VR6 agregata i potpomognut nitrom, snažan oko 1300 KS, bio je prebrz za ostatak oktanskog društva."

To su samo neki citati koji se lako nadju na google, zapravo prvi su...a ponekad nije lose i otic na neki SR, cuje se neka informacija tu i tamo..

Pozz
 
E tako je jedino i moguce, samo sto su novinari i reporteri neupuceni do PM pa ne znaju sta lupaju i razbacivaju se konjima ko da je to mala stvar.
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
De Oggy sta se pravis mutav, znas da covjek vodi temu na AK Crankshaft. BTW Repo slaze motor iz temelja, znaci bez greske radi sve ;) I nece da nista klepa, vrijeme ce sve pokazati.

:icon_question:

U čemu je tvoj problem, je li:icon_question: Očigledno si sam mutav!

Sa Repom se redovno i čujem i pratim temu, ali čovjeka NIJE BILO NEKOLIKO DANA i mislio sam da je bio na race-u, a u međuvremenu dok ti nisi čitao šta sam napisao, mi smo se čuli i preko fb. Ako treba, i ako neko ima želju, Repo ima nešto da poruči svima.
 
Cujem se i ja sa njim kad me nesto interesuje, vrlo je prijatan i susretljiv a to sto porucuje ljudima koji su donedavno pljuvali po njegovom radu, za to ne znam...Ja mislim da je na odmoru ili nema covjek vremena da piskara po forumu. Vidim i auto stoji nekoliko dana ne pomjera se. ;)
 
Član
Pratim ja to sve, redovno... preskočio sam april/maj/juni da odem na utrke zbog jednog ispitnog roka i odbrane diplomskog... nemoramo piskarat po forumu šta sve vidimo, čujemo i td... a "novinari" "načuju" pa napišu i td... nije ni bitno... nemoj me pogrešno shvatit, sve deset ;)

Neko je pitao za malibua... ima 1076 konjskih snaga i preko 11000 kubika... ali sad koliko konja ima, pod upitnikom je, manje od ovih gore sigurno nema, a nitro na njemu je isto namontiran, ne koristi ga, neznam stvarno zbog čega, već napisah da sam propustio početak sezone... valjda Edo ima svoje razloge zbog koih nije u funkciji ;)

dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Cujem se i ja sa njim kad me nesto interesuje, vrlo je prijatan i susretljiv a to sto porucuje ljudima koji su donedavno pljuvali po njegovom radu, za to ne znam...Ja mislim da je na odmoru ili nema covjek vremena da piskara po forumu. Vidim i auto stoji nekoliko dana ne pomjera se. ;)

Izvini prijatelju, uz tvoje poštovanje... nemoj se ljutit, ali ako je on "prijatan" onda si mu sigurno mjesecima guzicu lizao ili prepričavao po forumima kako je "Repo najbrži" ? da bi on rekao par lijepih riječi tebi... ? nemoj se ljutit, istina živa... prijateljski ti kažem.

mtopic je napisao(la):
Jel nas to opet upozorava na neki zemljotres ili slicnu prirodnu katastrofu? :lol:

Druže moj najavljuju s juga prirodne nepogode... znaš da je vremenska prognoza iz HR većinom tačna... :D
 
Cak stavise uvrijedio si me al ti necu zamjerit, nisam ja pricao po ikakvim forumima da je on najbrzi jer nemam ja sta iznosit nikakve cinjenice i da je prijatan jest, sve sto sam ga pitao oko auta i turbo motora ili bilo cega sve je normalno odgovorio a ne ko pojedini papci ne znaju provjerit nivo ulja u autu i prave se da su Sterling Moss...A ne znam sto se vode tolike spletke oko njegovog auta, bas upravo radi glupana koji iznose neke nepovjerene informacije...Ali kako se kaze za dobrim konjem prasina se dize ;)
 
Član
Ma Repo djeluje prilicno prijatan i susretljiv u stvarnosti,na njega je etiketa zaljepljena nakon lanjske trke u Osjeku kad je malo pretjerao,cesto se malo zanese sa tim deranjem idola i zemljotresima :icon_biggrin: ali sto je je mora se priznati za mehaniku,covjek je genije a spreman je pomoci svakome oko tih problema.
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Cak stavise uvrijedio si me al ti necu zamjerit, nisam ja pricao po ikakvim forumima da je on najbrzi jer nemam ja sta iznosit nikakve cinjenice i da je prijatan jest, sve sto sam ga pitao oko auta i turbo motora ili bilo cega sve je normalno odgovorio a ne ko pojedini papci ne znaju provjerit nivo ulja u autu i prave se da su Sterling Moss...A ne znam sto se vode tolike spletke oko njegovog auta, bas upravo radi glupana koji iznose neke nepovjerene informacije...Ali kako se kaze za dobrim konjem prasina se dize ;)

Pustite se ba mahalskih prica... I ja sam neki dan od covjeka koji zivi u Mostaru "saznao" da mi je crko i izgorio motor u kecu :lol:
 
Upravo radi mahalanja se glupe stvari desavaju i porijeckavaju se ljudi. A Eso ne znam sta si htio reci ovim postom, ja tebe uvazavam ko majstora i znalca..uh sta rece, ispast ce sad da ti se ulizivam :/ Darko ali opet on ima razlog da prenagli jer ima Auto, mada ja gledam na oficijalne rezultate a ne na prepucavanja.
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Darko ali opet on ima razlog da prenagli jer ima Auto, mada ja gledam na oficijalne rezultate a ne na prepucavanja.

Pa u neku ga i razumijem,za sloziti onakav auto treba doslovce uloziti svoj zivot u to,skoro citav posvetiti tome i sebe i svoje financije ,mi se jucer posvadjasmo ko djeca ovdje oko neobavezne trke na 402 na nasoj pisti u Neumu sa autima koji bi billi mozda neka 15 klasa ,zivci su radili na milijun i to izmedju nerazdvojnih prijatelja oko nekih dokazivanja pa se bas sjetih Repe jucer i reko necudim se nimalo da se oni i pobiju :icon_biggrin:
 
Top