402 Street Race Varazdin 2012

402 Street Race Varazdin 2012

Član
Danas tek cuo za ovo :icon_rolleyes:
Nigdje nikakve najave ni reklame, a u Varazdinu je nekad znalo biti pravo dobro. Pista ima ekstra dobar grip.

Jel neko bio mozda od raje iz BiH?

Kako sam cuo Konopek je vozio 10.4 ... Sad on ima rekord za Street legal auto, stvarno je Audia slozio za svaku pohvalu

I Bole se sa Corsom spustio u 10-ku ... isao je 10.9

Marin kako cujem nije bio, mozda ce voziti sutra ...
 

IGY

Član
Cuo sam da Marin sutra vozi, i jos raje neke dolazi, j a tek veceras za ovo saznao, Vz je nekad u svoje vrijeme gorio
 
Član
Topiću druže, to je ona neka organizacija iz ćoška... što so pljuvali po Ljubičiću i Kalkanu... pa im u subotu na utrci bilo 47 prijavljenih :D

Konopek 10.4 bez nitra u subotu, auto ide k'o zmaj :D

Tek sam došao sada kući, neam pojma šta se danas izdešavalo :)
 
Član
antrax je napisao(la):
Topiću druže, to je ona neka organizacija iz ćoška... što so pljuvali po Ljubičiću i Kalkanu... pa im u subotu na utrci bilo 47 prijavljenih :D

Konopek 10.4 bez nitra u subotu, auto ide k'o zmaj :D

Tek sam došao sada kući, neam pojma šta se danas izdešavalo :)

Nije to bas organizacija iz coska ... ta je organizacija udarila temelje StreetRace sceni na ovim prostorima i to im se ne moze izbrisati i zaboraviti, ali izgleda da im je to sve malo udarilo u glavu pa su se umislili da su jedini koji to mogu raditi i da su svi drugi manje vrijedni, pa su zato navukli bijes takmicara na sebe i to im nije trebalo ;)
 
Član
http://www.automotoportal.hr/2012/06/30/402-street-race-mario-scetko-najbrzi-prvog-dana-varazdina/ evo vam, procitajte ;)
Istina je, Scetko je odvozio 10.073 :cool:
 
De Oggy sta se pravis mutav, znas da covjek vodi temu na AK Crankshaft. BTW Repo slaze motor iz temelja, znaci bez greske radi sve ;) I nece da nista klepa, vrijeme ce sve pokazati.
 
Član
Robert je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
Kako nema vise podataka o Golfu :icon_question:

2 x vr6 motora, 1300KS...ako sam pogrijesio nek me ispravi neko.

Debelo si pogriješio, ne za 2 VR-a, već za snagu... čuj 1300 ks... pa odakle više se vade te cifre ? golf je predobar, ide predobro, ali malo smanjite doživljaj :D
 
Top