402 Street Race Varazdin 2012

402 Street Race Varazdin 2012

Član
Izvini još jednom i nemoj tako misliti, niti imam namjeru niti sam imao... ;)

Istina je da se za dobrim konjem prašina diže, vazda bilo i ostalo... ali brate doći na forum i nekome psovati majku zbog tog što kažeš da taj Repo nije tvoj favorit, da ti imaš svoje favorite i da su brži od njega ? (Istina živa, u Osijeku bio brži od njega u finalu).

I onda fino staneš na ogradu i smiješ mu se u facu jer si u pravu, nakon 500+ pređenih kilometara da bi došao vidjeti kako gubi NEPROCIJENJIVO ;)

I opet će tako biti slijedeći SR u Osijeku aBd, kladim se bilo s kim ako hoće da će moj favorit biti brži od njega ako on "sastavi nanovo svoj motor" do tada :lol:

Takvi ljudi ne vrijede ništa, bez obzira što mu je auto dobar ;)
 
Pa vidis u pravu si, djelimicno...Jes, neke stvari mu nisu trebale ali Boze moj. Znam da je bio brzi onaj Audi od njega ali uvjek postoji brzi od najbrzeg bolji od najboljeg i tako to...A valjda covjeku krivo kad izgubi ali taki je zivot, gubi se i pobjedjiva. To je nesto drugo kad se zanese malo na tastaturi, ali opet ima cime da opravda to..Meni je licno on favorit, a ja Boga mi necu nikome lizat guzicu niti obozavati nikoga da je ne znam ko...I ne znam ustvari sto ja ovo pisem ali eto, mene nema nigdje na crti :lol: kao ni tebe ali eto...I kad ljudi poput njih idu da se trkaju njihov cilj je da pobjede ne znam sta god ko da kaze.
 
Član
koji je ovo ku......c :icon_mad:

ja otvorio temu da vidim rezultate, video, fotografije a oni se prepiru kao da su na fejsbuku :icon_exclaim:
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Pa vidis u pravu si, djelimicno...Jes, neke stvari mu nisu trebale ali Boze moj. Znam da je bio brzi onaj Audi od njega ali uvjek postoji brzi od najbrzeg bolji od najboljeg i tako to...A valjda covjeku krivo kad izgubi ali taki je zivot, gubi se i pobjedjiva. To je nesto drugo kad se zanese malo na tastaturi, ali opet ima cime da opravda to..Meni je licno on favorit, a ja Boga mi necu nikome lizat guzicu niti obozavati nikoga da je ne znam ko...I ne znam ustvari sto ja ovo pisem ali eto, mene nema nigdje na crti :lol: kao ni tebe ali eto...I kad ljudi poput njih idu da se trkaju njihov cilj je da pobjede ne znam sta god ko da kaze.

Da se svi takmičimo, ko bi bio publika ? ko bi kome bio favorit ? Ja se lično takmičim u nečem drugom, jbga nemogu u svemu stići... ali volim pratit dešavanja, gledat utrke, sjedit po cijelu noć poslije utrke uz roštilj i pivo ispijat... nemože se sve stići... ;)

I ti naši razlozi nisu uopšte toliko loši da bi nam neko psovao po forumu, jer ne navijamo za njega ;) O tome govorimo najviše hehe
 
Top