402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma organizatora očito ne zanimaju vremena kao ni takmičari,on je dobio šta je trebao.

ZGRABI NOVCE I BJEŽI

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
evo jedna slikica za sve :cool:

http://www.barentsphoto.com/getfile.php/250153.921.dqyewyrbqc/Last%20lock.jpg
 
Legend
guster je napisao(la):
evo jedna slikica za sve :cool:

http://www.barentsphoto.com/getfile.php/250153.921.dqyewyrbqc/Last%20lock.jpg

uh ovaj katanac zahrdjao,ne moze se vise ni otlkjucat:lol:
eto modovi znate sta vam je radit:D

ionako je ovaj street race proslost
 
Početnik
Plakich je napisao(la):
IMAL GDJE VREMENA.....:icon_evil:


sto se tice sudija itd tu nemam sta reci jer nisam u toku ..
ali sama organizacija je slaba..mislim da bi moglo bolje!!!!
100 puta smo pitali dali ima vremena?! niko nije bio dostojan da
izbaci tacna vremena!!??? sto??? da nije bilo mozda muljanja nekog??
neznam nadite nam vi razlog!?
mislim da je red da takmicari koji su uplatili svoje novce za SR dobiju sto zele i da se tako nastavi ..
mislim da je ovo krajnje neodgovorno od same Organizacije!!!


Bolje vam je da temu Lockate...ovo je postalo previse zalosno xD
 

IGY

Član
znam da je zakljucano, samo da obrazlozim, Kile je prozvao organizaciju, ja sam to pogresno protumacio, jer sam mislio dok protestvuje na njih da ima nesto protiv mene, jbg logicno
i to je izmedzu nas i bez veze se prepiremo i svadzamo oko komada lima, i auta nam nikako nisu ni isti style ni isti fazon "napucavanja"
 
Legend
Mrvica je napisao(la):
De ti meni reci kolika je nagrada bila, koliko je robne nagrade bilo, koliko si zadovoljni natjecatelji pa onda mozes ovako pisat.
Nagrade za styl su bile vise nego odlice zato nemoj pricat bezveze...

I da AK Hercegovina je TO VEĆ organizirala i bilo je bolje 213213 puta i svi su bili zadovoljni, i styleri i organizatori samo si ti malo neupućen izgleda :icon_rolleyes:...

sta si ti slijep ?
jel treba da opet napisem..ili ces govorno biranje ?
kazem da ni u kom slucaju NEMA PRAVO ismijavati takmicare, niti govoriti nesto pogrdno za njihova auta (jer ista su auta, uvijek isti ljudi dolaze na stlye).. nekad ih ima vise nekad manje, no to je to, ne mjenja se to nista preko noci.. zato kazem MOZES KRITIKOVATI ORGANIZACIJU NO NIKAKO I SAME TAKMICARE... to sto se nisu odazvali na style, opet je organizacija kriva, kao i nagrade, sudije i kriteriji po kom su auta ocjenjena..

upucen sam ja vrlo dobro, jer sam bio na svakom eventu,organizovala, sve bilo ok,svi zadovoljni, no isto smo vec vidjeli (pricam dakle za style) nista nije bilo drukcije sto se tice kvaliteta takmicara (tj njihovih auta) ..

peace
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top