402.ba Mostar 2013 - 12/13.10.2013

402.ba Mostar 2013 - 12/13.10.2013

Član
U fazi mirovanja svake vrste osim na recima je on vec duze vreme ;) Steta za organizatora,a i za vozace sto se tako zavrsilo, bas nisu imali srece...
 
Član
Zbog toga što su bili kratki s vremenom otkazali su pravilo da se može probit u klase,tj. ko probije bude disklavificarn .Kada je neki lik probio klasu bio je ljut i sve je zaprječio. Tada su rekli da će ić klase od brže do sporije, ali kada su vidili da nije bilo vremena sve otkazali. Moravek sa kadetom 10.4,konopek audi 10.06 i buličić 9.8
Evo jedan video Vlado i Konopek
 

wkd

Član
straaasna organizacija... al' sto se tice standova sa pivom!
Kalkulatori jel' vas stid?!
 
Član
Dabogda da Repo prislini Marinovoj Calibri,a kao sto rece kolega @wade_ taj ga obara preko fb vec nekoliko god.........gledam slike na fb dobrih a i dosta auta je bilo
 
Administrator
Molio bih vas da zaobiđete repu i diskusiju o njemu. Kad god je neki street race on se spominje. Nema svrhe.
 
Član
Seji svaka cast na svemu, nema tih para na svijetu da bi se usudio organizovati ovo, valja raditi s tolikom stokom, covjek je fino naglasio, bar 2X sam ja dobro cuo da nema probijanja klasa automatski diskvalifikacija zbog nedostatka vremena. jok opet bijednici koji voze cak i dosta nize nakon sto su natjerani od strane protivnika da probiju klasu nasli se zaliti hoce da voze, pa stoko jedna prijavi jacu ili ako ti je do tih para daj izjasni se da ti skupimo po marku!
Zao mi je zbog momaka sto bukvalno nisu nocima spavali sastavljali auta da bi izmjerili vrijeme, ali nisu uspjeli zbog takvih čmarova, i najgora stvar sto je to uvijek ekipa ista koja krene od najslabije klase 16-17 i na kraju zavrse u 15-16, ukljucujuci tiru smetljara i onog debila sa xsarom koji se cio dan stimaju i stele na stazi.
 
Poslednja izmena:
Član
mislim da je vrijeme za radikalne promjene glede prijavljivanja slabije klase.
Nemozes sine voziti trening 14 i onda prijaviti 16...ja bi si kao organizator dao za pravo reci da to NEMOŽEŠ a ako ti nepase od kotizacije ti se odbije cijena ulaska sa autom na pistu, 10KM za mjerenje, vremena, ostalo ti se vrati nazad i kupi prnje i prtina sa eventa.
 
Član
mislim da je vrijeme za radikalne promjene glede prijavljivanja slabije klase.
Nemozes sine voziti trening 14 i onda prijaviti 16...ja bi si kao organizator dao za pravo reci da to NEMOŽEŠ a ako ti nepase od kotizacije ti se odbije cijena ulaska sa autom na pistu, 10KM za mjerenje, vremena, ostalo ti se vrati nazad i kupi prnje i prtina sa eventa.


upravo tako, uvijek su to isti likovi, ili budi toliko dobar pa nemoj si dopustiti da te netjera neko da probijes ili prijavi jacu klasu ako mozes pa izvoli.
juce zbog par takvih pametnjakovica razjeba se sve.
 
Član
Sejo iskreno svaka cast za organizovati ovakvo nesto stvarno treba hrabrosti, zao mi je sto se sve zavrsi ovako ali valjda ce biti bolje sljedece sezone, stvarno mi nisu jasni pojedini vozaci, bili su svi na sastanku kad nam je covjek lijepo rekao da nema probijanja klase i da je to automatska diskvalifikacija, a slazem se sa Sukijem oko prijavljivanja klasa, treba uvesti ili diskvalifikaciju ili kao organizator onemoguciti prijavu u klasu u koju ne pripadas, svaka cast momcima koji su vozili pun do kraja bez pustanja i kalkulisanja vidimo se dogodine
 
Top