325i touring a.k.a Mamojebac >>snow fun...

325i touring a.k.a Mamojebac >>snow fun...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>>

ja sam sam sebi dao 1 da vam pokazem da mi nista ne znaci :D
jebale vas zvjezdice,samo ne volim one koji iz zlobe daju lose ocjene a sad ce se vidjeti da toga ima mnogo...
evo kao sto je meni ovaj neki supak duleprof dao 1......
necu ni otici u garazu da vidim sta on vozi :D
 
BHT Ovisnik
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>>

fina kockica,volim ove old school karavane,ovi me farovi nekako zbunjuju,ovi od kratkih zatamnjeni,a ovi ne,malo mi bode u oci,prije 2-3 dana u Jablanici sam vidio identicnu sa ovakvim felgama:cool: u nas ima sa borbet A poliranim,perverzija,da je ovo moja ja bi zatamnio i kakve falcare umjesto onih felgi,al to sam samo ja:cool:
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>>

ma duga su zaostala u razvoju,sa njima je bilo nesto drugo u planu,ali ostase takva jebi ih.....
uzivo nije takva razlika kao na slikama....u planu je komplet smooked i duga i zmigavce....jednom :D
Hvala.... :)
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>>

evo mali camera testing...... ;)

znaciiiii...bice filmica :cool:

test auta ide kad dođe ljetni setup,i kad se makne par restrikcija sa motor ;)

BTW. pozdrav ovim francuzima,japancima i ostalim znalcima a ponajvise TeDeIjevima :123:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aCw1Z3mOXE8[/video]
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >NEW VIDEO!!

Ne zna se ko je gori sto se tice te zaguljenosti (JDM, VW ili BeNvE) jbte niko priznati da danas skoro svaki proizvodjac ima odlican model (dobro sem dacie :D)
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >NEW VIDEO!!

uh ide ko lud , svaka čast, nego jel ovo snimano kamerom i kako si je fixirao , ja kako god sam probao uvijek trese , kod tebe se baš fino vidi
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >NEW VIDEO!!

rinaldo je napisao(la):
uh ide ko lud , svaka čast, nego jel ovo snimano kamerom i kako si je fixirao , ja kako god sam probao uvijek trese , kod tebe se baš fino vidi

:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top