325i touring a.k.a Mamojebac >>snow fun...

325i touring a.k.a Mamojebac >>snow fun...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>THE FUN STARTS HERE!!!

Jao kako bolesno izgleda ovdje

100210084036.jpg
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>THE FUN STARTS HERE!!!

Hvala hvala....jest slikano sa LG Shine ali eto vidi potrefilo se :D
moram jednom napraviti neki dobar photo shuting....kad bude spusten i to sve..... ili mozda kad stavim BBS RC 17'' :D (sad sam se izlanuo :D)
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>BBS RC in The House!!!

da.........malo viska rupa ali no problemo....
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>BBS RC in The House!!!

BTW sinoc sam malo stao sa ekipom sa meeta na starom mostu......neznam ih jos po imenima ali nek kazu kako izgleda iz njihove perspektive kad do pruge napunim prvu,drugu do 7000rpm i jos i trece poprilicno :D

Konacno sam nasao pravu tocionicu plina i istoj prilagodio smjesu,auto za moj pojam ide jaaaako dobro.....u 3 i u 4 brzini puni preko 7000..... :)

Cekam kolegu da donese uređaj pa da kalibrisemo brzinomjer jer mi se cini da pokazuje dosta u + od kad sam dif slagao....
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>BBS RC in The House!!!

Suki nezz sta da ti kazem medju najboljim BMW-ovima je ovaj tvoj,stvarno nemam rjeci :cool: :cool:
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>BBS RC in The House!!!

e suki gdje si mi bio prije par mjeseci da ti objasnim neke stvari :D
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>BBS RC in The House!!!

jesi ti onaj sto je sletio u kuruze kad sam ja naisao iz shopinga sa familijom??????
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>BBS RC in The House!!!

nisam, ja sam onaj sto te POSLAO u kuruze kad sam produvao pored tebe, brkas me sa mojim kolegom sto vozi kocku ko tvoju LoL
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>BBS RC in The House!!!

pdarijo je napisao(la):
nisam ja sam onaj sto te POSLAO u kuruze kad sam prouvao pored tebe, brkas me sa mojim kolegom sto vozi kocku ko tvoju

aj' da mislis na auto.....pa ajd'..ali ako mislis na taj CRX..sa njim ni biciklistu ne bi oduvo sa cese.....sa tim prođes pored bandere u top speed i sam sebe oduvas sa ceste :lol::lol::lol:
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>BBS RC in The House!!!

ja bicikliste ne duvam vec ih namjerno gadjam, samo brisace upalim a ti ako primjetis da ti se ugasilo auto na 200 to sam ja sa crx-om produvao 240 pored tebe :icon_smile:
 
Član
RE: 325i touring a.k.a Mamojebac >>>BBS RC in The House!!!

...i onda se probudis,noge u lavoru,voda se ohladila,noge se smrzle.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top