3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

187

Član
Nije mi jasno kako vas nije stid napadati Madzida, covjeka koji se trudi i bori da ova jebena scena istraje.. ccc do juce niste vozili auta dok je on harao domacom, a i medjunarodnom scenom.. momak ima svojih osvojenih pehara da napravi narednih 10 event-a i da svima podijeli po jedan.. Taman da je u nedjelju pola sata pred otvaranje sve odgodjeno niste mu dostojni pola ruzne rijeci reci.. Kad vam treba neki dio prvo sta radite odete na anex do PROTUNING-a da vidite ima li i koliko kosta, a vamo pljujete na momka i sve njegovo..

Gdje ste bili prije 3-4 godine kad je Iceman,Veko, Andrej, Igy, i ostali da ne nabrajam dolazili na evente i kupili pehare.. Vjerovatno niste imali polozeno niti auto nego ste bacali drk na njihova auta i mastali " jojjjj jedva cekam da polozim, da i ja ovako sredim auto"

Madzide (Iceman) tebi svaka cast, sve pohvale za sav tvoj rad trud i zalaganje.. Takodjer svaka cast Ligi i ostaloj tvojoj raji sa kojima dugo radis..

Vi koji pljujete po momku nastavite vozati svoje sklopocije (mamine-babine) i manite se corava posla.. Samo sebe blamirate..



GDJE CETE NA RUSIJU??
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Samo da kazem nevezano za svadju, meni je Buba do jaja !!!! :icon_eek::icon_eek::icon_eek: Eto morao sam reci, premocna mi je i prespremna ! Sorry na OT :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
hehehe vidio sam sad i ja tamo u drugoj temi.
madzide svaka cast na organizaciji samo nastavi tako super je bilo :cool:
vidimo se sledece god. opet
 
Član
eee ljudi moji, mlad sam i bio sam pravo euforican po pitanju nase scene, al tek sad vidim koliko je ona niska, dzaba ljudima fakulteti i diplome, kad nema ljudskosti, neki nisu svjesni da su pare pomocno sredstvo za dostizanje cilja, neki nisu naucili upravljati njima, pa su postali zrtve njih, podnijeli se i igubili ono naj vaznije ljudskost, pa sta vam je ljudi, covjek organizuje potrudi se iz petnih zila da organizuje nesto neki event, okupljanje za druzenje i uzivanje, a vi ga popljujete, pa de molim vas znaci molim vas de vi organizujte tako nesto i jos u humanitarne svrhe, za mene je ovaj forum prosirena porodica, ljudi koji vole isto sto i ja, kojima je to zelja i volja da rade, i na neki nacin naj vaznija sporedna stvar, ali tek sad vidim koliko je sve ovo nisko, i koliko je i ovaj "sport" postao sve osim prijateljskog, gdje je druzenje, i prijateljstvo, predlazem lock na ovu temu, respect za sve, a ti Madzide, tebi poseban respect, za sav trud i rad u ovom sportu, ne poznajem te licno ali bi volio da te upoznam, jer vidim da te puno ljudi cijeni i postuje, i jos jednom svaka cast, i ne spustaj se na neke niske grane, jer ljudi ovdje stvarno nemaju granica... ne prozivam nikoga, ali ko se pronadje, znaci da su ga moje rijeci pogodile, i da sam na neki nacin upravu... Toliko od mene veliki pozz za sve, i predlazem lock teme, jer se u nedogled otislo
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
@madzid ja ne znam stvarno s kim ti mislis da pricas i koga mislis da mozes vrijedjat?sama komunikacija pokazuje nivo... ono sto sam ja tebi rekao je da smo dosli s obrazom da ti uvelicamo event imas negdje ranije navedeno ko je sve bio unutra...
madzide lazima se ne moze oprat obraz a to je upravo ono sto si ti ispricao za nas event...
stalno spominjes event neki, koji event madzide 15 min db draga koji je najavljen u 4 odrzao se u 12...niko nije predstavljao nit izvlacio auto osim naseg aksama koji je pokusao dic atmosferu malo...
iz tacke 3. pa izmjeri ajde... kakve veze ima ko koga zna duze...
jos jedna stvar tackom 2 si izvrijedjao ne samo mene nego tuce ljudi ;)
za kraj NE ja sam taj koji se ljuti kad se ono sto ja volim dovodi na nivo cerge...
znao sam kakve su nagrade i dosao sam opet, meni fkt nije do para ko god me zna ce ti to rec...meni je samo krivo sto se s tim eventi i ovaj sport dovode ni na kakav nivo...al kako je tako je, ja sam na pocetku rekao navikao sam i pomirio se s tim.. ne da mi se raspravljat to opet ponavljam over&out
@sick
jel ti krivo? neko ima skole pa radi i postenim radom zaradjuje, jel ti krivo sto je neko bolji od tebe? a SAM sam zaradio dovoljno da mogu kupit tu tvoju skulu i nasut je...btw jos i studiram, jel ti krivo i zbog toga? e moj druze a pili smo kafe zajedno i znas kakvo je moje razmisljanje ccc...

pa pili smo i ja i s1ck kafe,al da smo znali da si toliko mutavo-lazljivo govedo nebi te ni pozdravio a ne pio kafe ili bio clan ORONULIH u tvojim lazima.a jest znas kako zaradjujes sto uzimas pare od clanarina u privatne svrhe i od eventa nisi bio u stanju svojib ljudima iz kluba dati dnevnice od 20 maraka,i ti se nesto nadjes nekom da pricas ajd mozes i saxa mog kupit za taj spojler al nemozes moju omiljenost i ostalo da imas tvornicu tih spojlera i ti i ovaj mali mutancic(Tarik Delic),koji mene proziva nesto jesi brzi od ovog jesi od onog?ako vec to pitas pitaj mutante jesam ti brzi od "mamine" fabije!!!toliko od mene...i da,umalo da zaboravim ove komentare nemozete brisat kao na FB,ovo ce mozda moderatori izbrisat al posle,prvo da svi vide!!!ajd zdraoooo ;)
 
NeverMind je napisao(la):
Ovde je izgleda fazon imati sto manje : skole,para i po mogucnosti raditi na mjesalici da bi se uklopio u raju . Sto kazu svi ce ti sve oprostiti samo uspjeh rijetko :cool:

Tare s ovim se ne slazem al nikako. USPJEH ??? uspjeh znaci neki iclj koji si stekao sa svojih 10 prstiju. Kad predjek preko trnja do necega to je uspjeh, a ne kad se servira gotovo.

aksham je napisao(la):
DROGA JE ČUDO. Ja razumjem sve zaracene strane i prvi sam odma napisao sta mi je smetalo , nije frka reci cu i otvoreno i na kafi i u prolazu ma kako god . U mom slucaju 90% ljudi koji sve ovo iscitaju svrstat ce me u tatinog sina koji vozi Gea , divno volio bih vise od svih da jesam ... Ko me zna zna kakvih je mandzi bilo dok se to auto nije kupilo , znam sam kolko sam stvari uradio da priustim sebi ono sto sam zelio , znam isto tako koliko je auto stajalo kod majstora jer nisam imao kesha da platim sve sto je trebalo uradit i jednako tako znam gdje je svaki jebeni saraf. I taj moj izlazak na style je bio moja direktna potpora eventu samo to , a da sam sta ocekivao kao sto sam na fb-u prozvan je neistina , ocekivao sam neku zahvalnicu. Meni smetalo sto sam vec i rekao propusti , mostarci , jednostavno neki anti respect od strane organizatora. Realno se upalili pojedini ko kutnjaci i ispade nas klub u kojem velika vecina zivi za taj momenat druzenja postade grupa hejtera u ocima drugih.
E sad sto se tice Carbona sinoc sam rekao i opet cu momci su pro u svom poslu i tacka. A sto se tice Madzida njemu svaka cast za ideju al jbg podrepilo se i sjebalo nije niko tako htio al sta se moze. Mene vise ne interesuju interna prepucavanja ugl je vecina tih navedenih ljudi seniori u ovom sto svi volimo i NIKAD mi nece biti jasno sto ti isti moraju nas nove kopat i onda ispada da mi (juniori) hejtamo i hocemo sve da sjebemo :/
LJUDI PRESTANITE SVI S SRANJIMA JA OVDE STAVLJAM TACKU STO SE MENE TICE , SVI ZIVIMO ISTI SAN I NEBITNO JE KO JE KAKAV , KAKVO JE AUTO I KAKAV JE KESH U PITANJU . STO SVI NE MOZEMO BIT SRETNI I POKUSAT NE PRAVIT ISTE GRESKE I JEDNOM PRIZNAT FULU


Aksame kapa je skinuta.
 
Ja sam vecinu procitao ali neke stvari ne svacam , kako se i zasto svadzate oko glupi tema. Kod nas u Njemackoj ima ovakih stvari svaki dan i sve uvijek dobro zavrsi , nije mi jasno zasto ljudi prave neprijatelije a ne budu drugovi , ja sam mislijo da je u Bosni bolje stanje a kod vas je i dalje ratna zona nerazumjem nikako pozz
 
Bio sam tamo sa skuterom, mozda me neko i vidio ali to nije bitno :lol:

prvo da kazem imam 16 godina i ovo mi je bilo prvi put da odem na event ove vrste.

kad sam tamo bio sve se cinilo normala i kao sto je vec neko gore rekao osjecas euforiju u ovome "sportu" ali sad kad citam ovo tek kontam koliko retardirane raje ima koja se bavim tuningom.

Sta vi ba neke tunere glumite ?

Koliko ja vas kontam vama je bitno dokazati se , ha hu, da neko vidi da ja imam auto 2x skuplje od tvoga... Znaci fazon u Bosni je doci da svi vide da ti imas para da napucas auto, a to da li si ti ulozio bar malo ljubavi u to auto to niko ne jebe. Fazon je znaci doci na event da pokazes da imas para,... a gdje je tu druzenje, gdje je tu sklapanje prijateljstva, gdje je tu razmjenjivanje iskustva. I vidio sam na facebooku da prozivate momka koji voza golf 5 iz amk venoma zato sto je stavio bmw-ove felge. STA JE TO VAS PROBLEM STO JE ON STAVIO BMW-OVE FELGE ? Ako se njemu svidjaju te felge neka ih stavi ba sta je to vas problem, jel vas neko tjera da gledate u njegove felge ?

Ljubomora ubija ovu scenu....

K****, ne tuneri !
 
BmwSmajke je napisao(la):
Bio sam tamo sa skuterom, mozda me neko i vidio ali to nije bitno :lol:

prvo da kazem imam 16 godina i ovo mi je bilo prvi put da odem na event ove vrste.

kad sam tamo bio sve se cinilo normala i kao sto je vec neko gore rekao osjecas euforiju u ovome "sportu" ali sad kad citam ovo tek kontam koliko retardirane raje ima koja se bavim tuningom.

Sta vi ba neke tunere glumite ?

Koliko ja vas kontam vama je bitno dokazati se , ha hu, da neko vidi da ja imam auto 2x skuplje od tvoga... Znaci fazon u Bosni je doci da svi vide da ti imas para da napucas auto, a to da li si ti ulozio bar malo ljubavi u to auto to niko ne je*e. Fazon je znaci doci na event da pokazes da imas para,... a gdje je tu druzenje, gdje je tu sklapanje prijateljstva, gdje je tu razmjenjivanje iskustva. I vidio sam na facebooku da prozivate momka koji voza golf 5 iz amk venoma zato sto je stavio bmw-ove felge. STA JE TO VAS PROBLEM STO JE ON STAVIO BMW-OVE FELGE ? Ako se njemu svidjaju te felge neka ih stavi ba sta je to vas problem, jel vas neko tjera da gledate u njegove felge ?

Ljubomora ubija ovu scenu....

K****, ne tuneri !

objasnio ;) hvala prijatelju malo je iskrenih i postenih ljudi kao sto si ti, btw da su to bogdo bmw felge to je takodjer renomirana marka felgi brock b1, ne znaju... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top