3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U potpunosti se slažem sa Little Dragon i hvala Icemenu na objasnjenju oko bodovanja prezentacijskog dijela.
Samo mi se pari da ima nekako malo specijalnih nagrada, zar nije prosli put bilo i extream tuning, best jap style, best po izboru publike, a di je i best of show? Mislim da bi s tim privukli kojeg natjecatelja više, sigurno bi se netko sa kako takvo sređenom Hondicom prijavio da ima Jap style, a i mislim da Best of show mora bit, pa to uvik ima :)
Ako mi ima ko volje malo objasnit kako da to lakše pronađem i di da operem auto? Unaprijed zahvaljujem.
 
Član
Poslao sam ti legendo u inbox jasne upute i moj broj telefona, ako gdje zapne slobodno zovi doci ce neko po vas. Vidimo se ;)
 
Ima ona firma sto prodaje namjestaj tamo u Interexu i rece mi momak sto radi kao neki sef da mu niko nije javio za ovaj show a imaju par auta i kamion u garazi pa ako si fulio tu radnju javni im se da to sklone na vrijeme jer valjda vikend ne rade a tu ostanu auta
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ima ona firma sto prodaje namjestaj tamo u Interexu i rece mi momak sto radi kao neki sef da mu niko nije javio za ovaj show a imaju par auta i kamion u garazi pa ako si fulio tu radnju javni im se da to sklone na vrijeme jer valjda vikend ne rade a tu ostanu auta

Uprava Intershopa tj Interexa ce to zavrsiti na vrijeme, u svakom slucaju hvala na obavjesti ;)
 
Član
http://www.tt-group.net/vremenska_prognoza/Bosna-vreme/10-dana-vremenska-prognoza-Sarajevo.php

U nedjelju ugodnih suncanih 20+ stepeni bez oblaka :cool::cool::cool:
 
Član
Bitno je da virijem valja :cool: , a smijesni su pojedini likovi u ovim postovima ...bas smijesno i zalosno, Madjide druze ZE-tuning stize , cestitke na organizaciji :cool: vidimo se aBd ;)
 
BHT Ovisnik
jel dolazi netko iz tz samo da ponese jednu koverticu,tj. kvadrat folije od pioneera ?:icon_biggrin:
 
Član
Jos par informacija pred sami event:

Uvrstili smo jos jednu nagradu za takmicare u Stylingu, naime na ulaznicama ce biti oznaceno mjesto za glasanje putem kojih ce publika izabrati najljepseg po njihovom izboru. Dakle jos jedna specijalna nagrada " Najljepsi po izboru publike".

Takodjer,s obzirom da ekipa sa King Of Europe iz Srbije zbog tehnickih razloga nije u mogucnosti da stigne na event sa najavljenih 8 auta, ulaz za automobile koji se ne takmice u garazu iznosi 10 KM kao i na svakom eventu. Broj mjesta je ogranicen!

Ispred trznog centra Interex strogo se zabranjuje:
- Turiranje automobila
- Paljenje guma
- Startanje
- Rostiljanje

Bice dosta ljudi sa porodicama i malom djecom, ne zelimo da bilo ko sutra krivicno odgovara zbog nekih gluposti. Policijska uprava Novi Grad ce biti prisutna tu cijelo vrijeme.
 
Član
ostavi jedno mjesto za mene na dB-u mozda malo zakasnim na prijave

JEl ide neko iz Tuzle il okoline nek se javi na pp

pozz
 
ja se vratia :D

bilo je super ;) drago mi je da mi se pruzila prlika licno upoznat sa nekim osobama s kojim sam bio prije u kontaktu :icon_smile:

slika od mene za sad nema mozda bude
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top