280CE

280CE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ovo vrijedi restauirati,rijedak je,fin,stop rije da sreedis tu sajbu i ostalo pa da se bacis na lakiranje:cool:
 

MTR

Član
Jaro , moj si novi favorit , samo polako u projektu i ne baljezgaj po tom autu slucajno ( tipa : odo ubacit 300 d motor iz 123-ke ) , dacu te u novine odma :D:D

a za kolica :cool::cool::cool: , dje ih nadje
 
pravo lijep i jedinstven model benza,znaci imas dobru osnovu,imas volju a pare za radove ce se nabavit samo laganini i sretno u buducim radovima ;)
 
Uhhh koja mrcina i raritet, cuvaj to kao oci u glavui! Prije svega potrebno je mnogo novaca, ljubavi itd...Uglavnom sa srecom...I lagano....Pisi nam obavezno molim te...
 
Član
ovaj auto je neprocjenjive vrijednosti,,,nisam ga nikad uzivo vidio,,veoma rijetko,,ovo uradi generalno,,,projekt napravi i imas auto koje ce ti i iz mercedesa trazit da otkupe:icon_smile:a nebi ga prodao ni za citav zivot,,jer ovo se vozi forever;)
 
Legend
pimp mobile ;)
ovo je pravo rijedak primjerak,jos sa tom opremom,cuvaj ovo ...svaka cast , pravo auto ;)
 
Član
evo malo novi slika :)

sa402415.jpg


sa402416.jpg


sa402419.jpg


sa402420.jpg

evo i muzika jedva stane u gepek :p


moram skinut ovu foliju nazad ima joj 20 god. pojelo ga sunce ipak je ovaj auto stajao na parkingu 6 godina u grudama dole sam ga i kupio bio je ispecen haha .
joj kakav zvuk ima morat cu stavit klip na youtube :)

dobar za 79 god.


Evo i izvjestaja:
auto sam platio 600KM generalku motora 900KM sofersajba 227KM hladnjak 50KM far 70KM maska 25KM instrument tabla 15KM (volim Bosnu) 4nova u radnji diska 140KM pakne nesto sitno i ostaje jos farbanje nekih 2000KM i registracija 900KM :) jedino sta je doslo dobro na njemu su gume .
 
Legend
drz ga sto vise originalnijim....;)
zbilja,kako je za original dijelove motor,s obzirom na model...i godiste mecke?
 
svaka cast jarane
samo polako restauriraj i nemoj nista previse da nađiđaš hajd inekako ovaj auspuh moze proci ali ce ti najvise vrijediti kada ga ocuvas kao da je tek 1980 godina to se cijeni to se trazi,samo polako i sa srecom u daljim radovima i obavezno slika da nam postavis u toku radova
 
Član
jao!~
bas je dobra...
i samo je sredi da bude cakum-pakum...
ja bih njoj samo falc felge udario,a ostalo utegao,ispolirao,renovirao,ofarbao... ;)
 
dobar woofer , dobra kutija , oces to u neko drugo auto stavljati ??

Mislim , znam da u Merca neces :icon_smile:

Samo original , i fabrika , ne radi se ovo auto na drugi nacin ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top