$2500 Tata Nano predstavljen na Auto Expo (IN)

$2500 Tata Nano predstavljen na Auto Expo (IN)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Sike je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
RCat je napisao(la):
e ja sigurno ne! da mi ga na ledja nataknu ne.

Nisam ni mislio na tebe, nego ljude iz BiH. Vi tamo imate para, naravno da neces sa RX8 prelaziti na ovo. Al nekom ko voza kakvog Golfa ili Opela iz sredine 80-ih, udaranog najmanje 1-2 puta, sa trulim podom, ovo moze biti idealna prilika da se docepa necega sto valja. Naravno, ovo nije auto snova, ali nije ni napravljen za to... :D

Pa nije ovo bas zamjena za npr. trulog Golfa. Trulim Golfom se nekako moze doci do mora ali sa ovim ne.
Sa ovim mogu na more ici npr. Indijci koji su do sad na more isli biciklom ali zamisli 4 nase ljudine koje su do sad trulim Golfom isli na more u ovome. :icon_biggrin: Kod nas ce "kokuzi" i dalje prije kupiti krs star 20 god. za 4.000 KM jer je upotrebljiviji. Bar dok nam ne uvedu stozije ekoloske norme.
U Evropi bi ovaj autic mogao biti savrsen drugi ili treci auto u porodici.

Pa daj covjece, kako ne moze s ovim na more...kod mene stari prije 20 god s ficom i 3 osobe iso u Italiju...a fico manji unutra od ovog i ima dobro dobro slabiji motor...dakle, sve je moguce...samo nek je auto novo i ispravno...i vjeruj da bi ja prije s ovim iso negdje na duzi put, nego s Golfom kecom il Kadettom

A da preforumliram pitanje, bi li radije na more isao sa ovim sporetom ili sa shebanim bmw trojkom stareeeee tipe ? :cool:
 
Član
auto nije neki ljepotan al s obzirom na cijenu i vise je nego lijep.mozda bi bio dobar za db drag :D
 
tibor987 je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
Sike je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
RCat je napisao(la):
e ja sigurno ne! da mi ga na ledja nataknu ne.

Nisam ni mislio na tebe, nego ljude iz BiH. Vi tamo imate para, naravno da neces sa RX8 prelaziti na ovo. Al nekom ko voza kakvog Golfa ili Opela iz sredine 80-ih, udaranog najmanje 1-2 puta, sa trulim podom, ovo moze biti idealna prilika da se docepa necega sto valja. Naravno, ovo nije auto snova, ali nije ni napravljen za to... :D

Pa nije ovo bas zamjena za npr. trulog Golfa. Trulim Golfom se nekako moze doci do mora ali sa ovim ne.
Sa ovim mogu na more ici npr. Indijci koji su do sad na more isli biciklom ali zamisli 4 nase ljudine koje su do sad trulim Golfom isli na more u ovome. :icon_biggrin: Kod nas ce "kokuzi" i dalje prije kupiti krs star 20 god. za 4.000 KM jer je upotrebljiviji. Bar dok nam ne uvedu stozije ekoloske norme.
U Evropi bi ovaj autic mogao biti savrsen drugi ili treci auto u porodici.

Pa daj covjece, kako ne moze s ovim na more...kod mene stari prije 20 god s ficom i 3 osobe iso u Italiju...a fico manji unutra od ovog i ima dobro dobro slabiji motor...dakle, sve je moguce...samo nek je auto novo i ispravno...i vjeruj da bi ja prije s ovim iso negdje na duzi put, nego s Golfom kecom il Kadettom

A da preforumliram pitanje, bi li radije na more isao sa ovim sporetom ili sa shebanim bmw trojkom stareeeee tipe ? :cool:

joj kako me nerviraju ovakva razmisljanja tipa uuu da je golfa keca i nabacit mu fele,da je bmw trojku staru 20 i kusur godina i tako to..sta tu ima bit :cool:  matereti.. buraz novo je novo a ti vozaj kadeta i ostale zvijerke  
 
Član
Pametno, kakve ce pare zaradit. Zamisli sta se samo vozi u zemljama treceg svijeta, jos uvijek jasu konje, tako da s ovim autom ocito ciljaju na siromasnije djelove svijeta :D
 
Član
Evo da prevedem izjavu idejnog tvorca ovog auta...

Mr. Tata: "Posmatrao sam porodice koje se voze na dva tocka - otac vozi skuter, njegov mladi sin stoji ispred njega, njegova zena sjedi iza njega i drzi malu bebu. Zbog toga sam se zapitao dali je moguce kreirati siguran, pristupacan, cjelogodisnji nacin transporta za takve porodice. Sretni smo predstaviti People's Car ... "
 
Član
Sike je napisao(la):
Pa nije ovo bas zamjena za npr. trulog Golfa. Trulim Golfom se nekako moze doci do mora ali sa ovim ne.
Sa ovim mogu na more ici npr. Indijci koji su do sad na more isli biciklom ali zamisli 4 nase ljudine koje su do sad trulim Golfom isli na more u ovome. :icon_biggrin: Kod nas ce "kokuzi" i dalje prije kupiti krs star 20 god. za 4.000 KM jer je upotrebljiviji. Bar dok nam ne uvedu stozije ekoloske norme.
U Evropi bi ovaj autic mogao biti savrsen drugi ili treci auto u porodici.

Dobro opisano.. Ovo auto moze sluziti samo za dostavu hrane po gradu.. Kakvo crno more sa ovim :icon_redface:.. Ovo sa 600 kubika nemoze uz IVAN izaci heheh
 
Član
Sike je napisao(la):
RCat je napisao(la):
da dobrom dijelu svaba i ovaj auto od 1700 eura ce biti san! jer ga si nemogu priustiti.

Sto bi rekao nas narod - Sirotinjo i bogu si teska... :D
pa kad znate koliko je svijet ovdje bogat.. informisite se i o siromastvu.. odmene zadnji kommentar za ovu themu..
 
Legend
car_photo_237957_25.jpg


car_photo_237954_25.jpg


car_photo_237951_25.jpg


car_photo_237948_25.jpg


car_photo_237966_25.jpg


car_photo_237972_25.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top