$2500 Tata Nano predstavljen na Auto Expo (IN)

$2500 Tata Nano predstavljen na Auto Expo (IN)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovaj je jedan jedini u ovoj platnoj listi, tako da ce uspijeti ali an ovim prostorima nikad....ljude stid skodu vozit, a kamoli OVO :D:D:D
 
Član
Nemoj ba faya zafrkavat,hehehe cuj pretjerujemo,jesil ti pogledo ovo kako treba hehehehe :) radije cu golfa 1 uzet za 1500 km nabacit mu felge i dobro je :)
 
Član
Ne znam sta je vama, meni ovo djeluje ko sasvim pristojan autic.

Izadje te ispod 5000 KM na cestu, 600 ccm i 33 KS, nece ici nesto ekstra, al za grada se ubio. Maksimalna brzina od 105 km/h je dovoljna da ne usporavas promet na otvorenoj cesti. Duzina 3.1 metara, kome treba praktican auto, ovo je super stvar. Ja bi ovo definitivno prije uzeo nego kakvog Golfa keca il neku raspadnutu krntiju sa kraja 80-ih, kod koje se pitas svaki tren hoce li ti otpasti tocak. Ako nista auto ispunjava Euro 4 norme o cistoci ispuha, sto bi dobro doslo da zamjeni kakvu staru krntiju sa Sarajevskih ulica. A i taj motor trosi nekih 4-5 litara, imas i garanciju dvije godine, a Tata auti su jako solidno uradjeni, nisu to kinezi. Samo vi ismijavajte ovaj autic, pa se sjetite toga, kad za 2 godine budete kupovali jedan...
 
Član
pa se sjetite toga, kad za 2 godine budete kupovali jedan...

e ja sigurno ne! da mi ga na ledja nataknu ne..
tako je isto bilo, kad je ovdje izasao smart. jeftin, jeftin u odrzavanju itd. ima ih dosta sto se vozaju, ljudi ga koriste nema sta. ali ja ne. ne zato sto je to auto malo - vec sto je stvarno ruzno meni.
 
Član
Kad ste izabrali najgore slike... :icon_biggrin:
http://www.srcbl.com/forum/showthread.php?tid=856

Uopste nije los (za te pare). Po cijeni skutera dobijes nesto sa cetri tocka i krovom. Nije bas auto... ali ubio se za grada. Ako se ne bude kvario bice sigurno ekstra prodavan.
Trzistu trebaju ovakvi "automobili". Mali, jeftini i ekoloski prihvatljivi.
 
Član
ubacis u njega o dhayabuse engine sa turbo kitom i letiiiiiiiiisssss, dok se ne raspadne autich.....i da, mocne mu ove felne od karijole :D
 
Član
Outrange je napisao(la):
Nemoj ba faya zafrkavat,hehehe cuj pretjerujemo,jesil ti pogledo ovo kako treba hehehehe radije cu golfa 1 uzet za 1500 km nabacit mu felge i dobro je

zato ti vozaj Golfa i nek ti svaki dan nesto otkazuje, moras skidat klemu s akumulatora, pitat se ocel ti upalit zimi itd...

a ovo ipak zadovoljava EU4 norme, tj. auto se smije prodavat i u zemljama Evropske unije...

RCat je napisao(la):
i ti si nasla pricat, pa ti kad imas para za RX-8, normalno da neces ni pomisljat o ovom...ovo i jest napravljeno za ljude koji nemaju para i kojima nista vise od ovog ne treba za grada i malo dalje...
 
Član
RCat je napisao(la):
e ja sigurno ne! da mi ga na ledja nataknu ne.

Nisam ni mislio na tebe, nego ljude iz BiH. Vi tamo imate para, naravno da neces sa RX8 prelaziti na ovo. Al nekom ko voza kakvog Golfa ili Opela iz sredine 80-ih, udaranog najmanje 1-2 puta, sa trulim podom, ovo moze biti idealna prilika da se docepa necega sto valja. Naravno, ovo nije auto snova, ali nije ni napravljen za to... :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
RCat je napisao(la):
e ja sigurno ne! da mi ga na ledja nataknu ne.

Nisam ni mislio na tebe, nego ljude iz BiH. Vi tamo imate para, naravno da neces sa RX8 prelaziti na ovo. Al nekom ko voza kakvog Golfa ili Opela iz sredine 80-ih, udaranog najmanje 1-2 puta, sa trulim podom, ovo moze biti idealna prilika da se docepa necega sto valja. Naravno, ovo nije auto snova, ali nije ni napravljen za to... :D

Pa nije ovo bas zamjena za npr. trulog Golfa. Trulim Golfom se nekako moze doci do mora ali sa ovim ne.
Sa ovim mogu na more ici npr. Indijci koji su do sad na more isli biciklom ali zamisli 4 nase ljudine koje su do sad trulim Golfom isli na more u ovome. :icon_biggrin: Kod nas ce "kokuzi" i dalje prije kupiti krs star 20 god. za 4.000 KM jer je upotrebljiviji. Bar dok nam ne uvedu stozije ekoloske norme.
U Evropi bi ovaj autic mogao biti savrsen drugi ili treci auto u porodici.
 
Član
Sike je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
RCat je napisao(la):
e ja sigurno ne! da mi ga na ledja nataknu ne.

Nisam ni mislio na tebe, nego ljude iz BiH. Vi tamo imate para, naravno da neces sa RX8 prelaziti na ovo. Al nekom ko voza kakvog Golfa ili Opela iz sredine 80-ih, udaranog najmanje 1-2 puta, sa trulim podom, ovo moze biti idealna prilika da se docepa necega sto valja. Naravno, ovo nije auto snova, ali nije ni napravljen za to... :D

Pa nije ovo bas zamjena za npr. trulog Golfa. Trulim Golfom se nekako moze doci do mora ali sa ovim ne.
Sa ovim mogu na more ici npr. Indijci koji su do sad na more isli biciklom ali zamisli 4 nase ljudine koje su do sad trulim Golfom isli na more u ovome. :icon_biggrin: Kod nas ce "kokuzi" i dalje prije kupiti krs star 20 god. za 4.000 KM jer je upotrebljiviji. Bar dok nam ne uvedu stozije ekoloske norme.
U Evropi bi ovaj autic mogao biti savrsen drugi ili treci auto u porodici.

Pa daj covjece, kako ne moze s ovim na more...kod mene stari prije 20 god s ficom i 3 osobe iso u Italiju...a fico manji unutra od ovog i ima dobro dobro slabiji motor...dakle, sve je moguce...samo nek je auto novo i ispravno...i vjeruj da bi ja prije s ovim iso negdje na duzi put, nego s Golfom kecom il Kadettom
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
RCat je napisao(la):
e ja sigurno ne! da mi ga na ledja nataknu ne.

Nisam ni mislio na tebe, nego ljude iz BiH. Vi tamo imate para, naravno da neces sa RX8 prelaziti na ovo. Al nekom ko voza kakvog Golfa ili Opela iz sredine 80-ih, udaranog najmanje 1-2 puta, sa trulim podom, ovo moze biti idealna prilika da se docepa necega sto valja. Naravno, ovo nije auto snova, ali nije ni napravljen za to... :D


jooooooj kad ovo cujem.. mi ovdje dzabadanimo a dzepovi puni para.. il jos bolje, malo radimo a puno zaradjujemo. standard je drugi jednostavno..
nisam ja kriva sto ovdje po trgovinama izbora, kako vi kazete "do jaja".. al ni ovdje nemoze svako sve kupiti. vjeruj mi, da dobrom dijelu svaba i ovaj auto od 1700 eura ce biti san! jer ga si nemogu priustiti.

od stare generacije, koji su ovdje jos od 70tih.. poizgradjivalo kuce po bosnama do neba, a ovdje zive u mikro-stancicu dabi imali sto manje izdataka, a doma da se pokazu ko bogovi, pa da narod pomisli u inozemstvu pecene kokosi rastu na drvetu.. sita sam tog svijeta

sorry za OT
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top