22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Schumi je napisao(la):
Pa ne kosta ti skoda 30k :D

Jesil siguran ??? Ustvari jos bolje pitanje kako znas ti koliko moje auto kosta.
Treca stvar ako auto kosta 28.795,00 KM do registracije, jesam trebao napisati necu se trkat jer se bojim da bi unistio (suhva mi) auto koje kosta 28.795,00 KM do registracije.
 
premda sam novjalija na forumu,da kazem da i ja dolazim,eh ne znam dal ce staroj trebat auto taj dan,u svakom slucaju dolazim,bilo to busom ili sa jaranom koji uzgred receno nema pojma voziti,pa mi sigurnije busom,ali budemo vidjeli.inace za stazu znam da je idelna za SR,siroka,duga,cuo sam smao da su nesto kopali po po' staze,al to ce se do nedjelje sigurno pokrpat.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
premda sam novjalija na forumu,da kazem da i ja dolazim,eh ne znam dal ce staroj trebat auto taj dan,u svakom slucaju dolazim,bilo to busom ili sa jaranom koji uzgred receno nema pojma voziti,pa mi sigurnije busom,ali budemo vidjeli.inace za stazu znam da je idelna za SR,siroka,duga,cuo sam smao da su nesto kopali po po' staze,al to ce se do nedjelje sigurno pokrpat.

Odakle ides?..... Nije sigurno koliko ce nas ici ... al ako hoces navrni pa da vidimo da te utrpamo skim... Samnom ide jos 4 osobe...
 
Član
daki je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Pa ne kosta ti skoda 30k :D

Jesil siguran ??? Ustvari jos bolje pitanje kako znas ti koliko moje auto kosta.
Treca stvar ako auto kosta 28.795,00 KM do registracije, jesam trebao napisati necu se trkat jer se bojim da bi unistio (suhva mi) auto koje kosta 28.795,00 KM do registracije.

Sta se palis,nisam zlonamjerno mislio ccc i ja sam mislio da mislis na forda ;) Novo je novo
 
Član
Ne sumnjam ja u auto vec u vozaca:p

Auto je dobro Novo:)

lol

Moje kosta tri puta manje pa mi nepada napamet da se trkam:)
 
Legend
Al_Galone je napisao(la):
Zato se vi trkajte po cesti,to vam je sigurnije sa autima od 30K i drugima

Ne trkam se ja nigdje, vozim po prvi put u zivotu po propisima, pojas obavezno. A prosle godine kad je bio race vozio sam sa Audijem Dizlo, onako radi cejfa, i bilo je extra.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top