206 cc

206 cc

Član
Oggy je napisao(la):
haha sta je ovo, svi se skidaju sa vw-a :D
odlican autich dosao u prave ruke ;)

Hehe hvala Oggy druze, ne skidam se sa vw-a nego je eos previse skup za mene trenutno, a hocu cabrio =)
Da se je nekako duja mogla ostaviti ostala bi, al nije jbg, to ne znaci da se ja necu vratiti opet vw-u kada sunce grane..


vw_damir je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
haha sta je ovo, svi se skidaju sa vw-a :D
odlican autich dosao u prave ruke ;)

Ne skidaju se svi sa VW-a Alene, vec u Bosni slabo ima pravih VW freak.ova;)

To sto sam ja prodao duju nije dokaz jesam li ja freak il nisam, odgovor je isti kao i Oggy-u ;)

deez je napisao(la):
Ma nista nije problem, sve je skoro isto kao kod jednostavnijih automobila, ukoliko imas automatsku klimu malo je komplikovanije taj deo preurediti u belo, a sto se tice pokazivaca, skini gornji deo konzole oko same instrument table, sve je na zabicama, jednostavno povuces nagore. Ostane ti "gola" konzola sa pokazivacima koja je pricvrscena sarafima i ima samo jedan dzek, ukoliko te dalje zanima skini i razmontiraj tablu pa pokusaj da zamenis diode, mada po mom misljenju je to suvisno raditi na ovako lepom primerku peugeota, pogotovo ako imas belu pozadinu satova.

Jeste digitalna je klima, i ima bijelu pozadinu, ma vidjecu da mozda preko vikenda jos malo poslikam unutrasnjost. A za ovaj korak se moram prvo pripremiti dobro, jer ako zeznem nesta ode elektronika u PM (private message :lol:)


Crazydeaf je napisao(la):
nice nice pugic :cool: nek je sa srecom ;)

Hvala hvala, gledao sam i tvoje je sredjen sa ukusom ;)
 
Član
fin pezola, gledao sam ga kad sam sestri kupovao auto, od one plave zene iz Sarajeva? ima se sta radit na njemu ako je to taj, ima dosta manjih ostecenja na vratima, branicima-zensko :) za koliko si ga uzeo na kraju ako nije tajna, ja sam bio dosao na 10500 ali sam odustao, malo mi je bio prejak za sestru... nek bude sa srecom i puno predjenih suncanih km ;)
 
Član
dado307 je napisao(la):
fin pezola, gledao sam ga kad sam sestri kupovao auto, od one plave zene iz Sarajeva? ima se sta radit na njemu ako je to taj, ima dosta manjih ostecenja na vratima, branicima-zensko :) za koliko si ga uzeo na kraju ako nije tajna, ja sam bio dosao na 10500 ali sam odustao, malo mi je bio prejak za sestru... nek bude sa srecom i puno predjenih suncanih km ;)

U sarajevu imaju dva ovakva, i obadva su vozale plavke =), jos uvjek jednog voza plavka, moguce da je to ovaj moj posto ima istina ogrebotina, al meni je draze da ima ogrebotina nego da je farban, tesko da bi me ko onda mogao ubijediti da auto nije udarano =)

Hvala velika na cestitkama
 
Fin pezol, al' francuz je to :D... Ovo auto mi je dugo zelja bila, al' jbg-a nedostatak straznje klupe je samo problem (barem meni je potrebna)... Al' inace sminka autic pravo, "picomobil" hehehe... Jest da je za moje potrebe HDI zakon, benzin i moja kilometraza nikako heheh!

Sto se sredjivanja tice, barem moje misljenje, da ne treba pretjerivati, da se mene pita, ja bi zatamnio stakla, uzeo kakve 17" malkice spustio i to je to :D
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Fin pezol, al' francuz je to :D... Ovo auto mi je dugo zelja bila, al' jbg-a nedostatak straznje klupe je samo problem (barem meni je potrebna)... Al' inace sminka autic pravo, "picomobil" hehehe... Jest da je za moje potrebe HDI zakon, benzin i moja kilometraza nikako heheh!

Sto se sredjivanja tice, barem moje misljenje, da ne treba pretjerivati, da se mene pita, ja bi zatamnio stakla, uzeo kakve 17" malkice spustio i to je to :D


Ma vidjecu jos tek cu se na proljece odluciti, sto se tice stakala i 17" jok, 16" dovoljne, a necu da se krijem nisam ruzan :lol::lol::lol::lol::lol:.

Spustanje neznam, vozilo sam jedno spusteno sve je super to kada ti je dio za auto 20 km, al kada brisac mrtvi kosta 50 km, onda mi se nesta bas ne haba karter =)

Sto se tice vanjskog izgleda, ogrebotine sanirati, mozda neke stopke, i LSD bi bio mjera, a vidjecemo to sve na proljece neka prezimi ovakav kakav jeste =)
 
Član
Evo mali update, posto sam kod duje imao milion pregrada pored sebe, poceo sam to da trazim i kod pezola, pa poucen iskustvom iz duje iskoristio sam prostor za mobitel/cigare/upaljac

evo kako je ispalo na kraju, ostalo je materijala za jos jedan pokusaj kada me pocne ovo nervirati =)





Uzeo sam NGK svijecice pa vidjecemo kako ce se ponasati, nadam se da ce se osjetiti kao sto se osjetilo na drugim autima do sada =)
 
Član
Eh prodje zima tako i ja krenu da skinem lagano paucinu sa teme =).
Posto nisam zadovoljan kolicinom bass-a odlucio sam da poradim malo na tome.
Posto cc model obiluje prostorom bio sam primoran da sam majstorisem.
Ne mogu oni napraviti skuceno auto koliko ja mogu napraviti malo pojacalo =).
Napravljen prototip za kucne potrebe koji ce se sada usavrsavati za auto. Plan je napraviti dva pojacala, svako za po jedna vrata.
Evo slikica prototipa:


Specifikacije pojacala ne znam, osim da koristi TDA2003 kolo.
Gura woofer 400w na njemu pise, skopcao na laptop, smanjio zvuk na 2% na winamp-u i windowsu 2% starci se zalili sa donjeg sprata da im lupa. Ja sam i vise nego zadovoljan.
 
Top