206 cc

206 cc

Član
Pozz raja,

iz svaba u francuze, jbg =)

Posto ja nisam bas iskusan oko franzuca evo neke osnove informacije koje ja znam motor 2.0 16v, klimatronik, koza, senzor za kisu, automatsko paljenje svjetala, mult-lock, ako ima jos sta da ja ne znam dodajte vi =)

Uglavnom auto je preslo 118 000 uredna servisna, 4 celicne sa novim zimnjacama i sarafima za celicne, alu 16" sa sarafima za alu felge, ne prokisnjava na spojevima krov staklo, nije nigdje farban, ima par ogrebotina, na racunaru nije izbacio niti jednu gresku

Potrosnja kada ga pazim 8,6, kad ne pazim 9,2 (normalna naravno)

ja zadovoljan =)

evo par slikica kako izgleda:










Od planova za preradu ce mozda ici LSD door ako se skupi toliko para =)
 
Član
dobar peugeot. Svidja mi se boja,gledao sam jedno vrijeme u travniku istog,ista boja,sve isto. Bas mi se svidio.Neka je sa srecom,da se navozas;);)
 
Član
hehe hvala svima na zeljama, valjda ce me sluziti vidjecemo =)

Nego ne da meni djavo mira nikako =), vi koji vozite pezole, jel problem promijeniti kompletno unutrasje osvjetljenje, posto bi ja ovu narandjastu zamijenio sa bijelom. Dok je duja bila smio sam da cackam, ovo sada puno elektronike jedino sta radim naspi, upali, vozi...
 
Član
Ma nista nije problem, sve je skoro isto kao kod jednostavnijih automobila, ukoliko imas automatsku klimu malo je komplikovanije taj deo preurediti u belo, a sto se tice pokazivaca, skini gornji deo konzole oko same instrument table, sve je na zabicama, jednostavno povuces nagore. Ostane ti "gola" konzola sa pokazivacima koja je pricvrscena sarafima i ima samo jedan dzek, ukoliko te dalje zanima skini i razmontiraj tablu pa pokusaj da zamenis diode, mada po mom misljenju je to suvisno raditi na ovako lepom primerku peugeota, pogotovo ako imas belu pozadinu satova.
 
Top