2017. Nissan GTR

2017. Nissan GTR

Član
Kakvo ultimativno vozilo prijatelju moj?
Da sjednes u jedan i provozas shvatio bi da i ovaj Nissan kao i svaki drugi auto i te kako ima mane i to velike.
Neke stvari radi super neke manje.
 
Član
Dosadni su "fanboys" , sa Rxx serijom, a voze chevrolet aveo 1.2... kakvo god je auto u pitanju, bolji je R35 od tog navedenog, brži je bla bla ispade najbolje auto na svijetu... neka stranica objavila novog RS focusa, neki piše " kažu da je brz Focus, ali R35 je brži" :D
 
Član
Sedmicu golfa sam vozio, sve je poboljsano u odnosu na sesticu... bio je highline, jedina mana je multimedija, bila je neka manja i smijesno izgleda na tabli, vjerovatno je doplata za vecu...
Unutrasnjost na nivou passata kvalitetom...
Sto se tice GTRa, strasan auto, nedostupan vecini smrtnika... brutalne performanse obzirom da dolazi iz tamo nekog nissana
 
kako necu stavit, cuj kakvo ultimativno vozilo GTR( nikakvo vala, a jedno od najbrzih na svijetu, a tek mogucnost modifikacija..), .Isto kao i Type R, jest plastika je, ruzno, ne valja nista unutra se sve raspada za 5 god, evo i kod mene se sve odvalilo, stakla poispadala, jel nissan, honda i ova ostala smeca nisu German premium, ko ni talijanskim egzotikama sto ne valja elektronika i limarija
GTR je uvijek ultimativni bio i ostao, pocevsi od R32 koji je demolirao sve redom, ferrarije, bmw, porsche
ljudi najbolje motore,sasije i 4x4 sisteme prave, a vi kako hocete
over and out sa ove teme, podrav ;)
 
Poslednja izmena:
Top