2017. Nissan GTR

2017. Nissan GTR

Član
Spolja je pun pogodak, minus za unutrasnjost,centralna konzola sad djeluje ko da je uzeta iz navare, volan nekako zenskast.
Ovo mnogo bolje izlgleda :)
2zztf0n.jpg



naspram ovog
2cih1uc.jpg
 
meni jedino sto se ne svidja na ovoj novoj unutrasnjosti je ove komande na volanu, izgledaju ko od bmwa f10.

Razlicita su misljenja.
 
Član
Ovo je cisto evolucija a ne novi model,mada ga oni tako oznacavaju zbog modelske godine, ipak vide se promjene na aerodinamici koja je sigurno unapredjena, novi tockovi,nova unutrasnjost, izvuceno jos malkice snage,dovoljno za danasnje trziste da se kaze novi model :):D
 
Član
Ajde sada svi oni sto se smijete VW i slično pišete branite Nissan i kako je to u stvari DETALJAN novi model.
 
Član
jeb ga pajdo nemres gledat tako,ovo je perfekcija,super auto,svaki predhodni primjerak je bio razlicit...a ovaj se pripremao 5 plus godina (ne mislim na ovaj sad zadnji fl)...opet ponavljam..perfekcija...nije vw da se pravi za narod itd da ne nabrajam...
 
Član
Sa start-om se slazem,ovo je maloserijsko ultimativno vozilo i konkurencija mu je maloserijska,tako da je akcenat na sitnom poboljsanju ionako vec savrsenog auta i smijesno je i spominjati golfa u isti kos i bilo koji neki drugi model, koji je veliko serijsko nastancano auto gdje nazovi novi model izlazi svake 4 godine a fejslift na svake 2.
 
koliko znam svake godine je ovaj GT-R drugaciji, nesto je promijenjeno. a to sam nekad i citao, prve godine kad je izasao, taj neki glavni u nissanu je rekao da mu je to plan, da svake godine unapredjuje ovaj nissan sve dok bude bilo prostora.
 
Kazu samo novi GT-R, jos uvijek R35, a ovi golf 5, golf 6, golf 7 svi sustinski isti a novi modeli, e to je glavna razlika(isto vazi i za audi) ;)
 
Top