2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina/ALPINA...

2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina/ALPINA...

Član
BMW D5 Bi-Turbo by Alpina

Motor - 3.0 dizel - linijsli 6 cilindara - sa ergelom od 345 konja ;)
samo za 100 konja jace od seriskog modela :D








 
Član
ST petar hvala ti brate na slikama :cool:
Alpina je priča za sebe i meni su njezini uradci uvjek vrh pa tako i ovi ....
A to što netko voli više stara auta nemogu shvatit i nikad nisam mogao (osim e30 m3)
 
Član
markom je napisao(la):
ST petar hvala ti brate na slikama :cool:
Alpina je priča za sebe i meni su njezini uradci uvjek vrh pa tako i ovi ....
A to što netko voli više stara auta nemogu shvatit i nikad nisam mogao (osim e30 m3)

Sve zavisi sta se podrazumjeva pod tim starim autor,
recimo ovaj stari auto :D je meni do bola ;),
ima ga jedan moj poznanik iz ST - 635 Alpina,
auto nemoze pravo da ide SAMO BOKON :D

 
Član
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

sub3r je napisao(la):
rugoba :icon_rolleyes:

jao kakvih sve smijesnih komentara necu procitati ovdje..sigurno si vozo puno jaca i bolja auta pa dajes ovakav komentar
 
Član
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

xzone je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
rugoba :icon_rolleyes:

jao kakvih sve smijesnih komentara necu procitati ovdje..sigurno si vozo puno jaca i bolja auta pa dajes ovakav komentar

boljih i jacih od tebe sigurno jesam, no da se vratim na temu, procitaj moj sljedeci post, tj. konverzaciju sa rinaldom pa ces vidjeti sta ja mislim o mehanici auta, bmw-u i alpini.... rekao sam samo da je izgledom rugoba, meni jeste i tako ce ostati.
a sad produzi ;)
 
Član
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

sub3r je napisao(la):
xzone je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
rugoba :icon_rolleyes:

jao kakvih sve smijesnih komentara necu procitati ovdje..sigurno si vozo puno jaca i bolja auta pa dajes ovakav komentar

boljih i jacih od tebe sigurno jesam, no da se vratim na temu, procitaj moj sljedeci post, tj. konverzaciju sa rinaldom pa ces vidjeti sta ja mislim o mehanici auta, bmw-u i alpini.... rekao sam samo da je izgledom rugoba, meni jeste i tako ce ostati.
a sad produzi ;)

Da je rugoba nije malo je jako definisano zvati ovo auto rugobom ali jest specificnog izgleda slazem se :icon_rolleyes:
 
Opet prepirka oko osobnog ukusa ...
Pojedinci reagiraju tako burno na negatvnu kritiku u vezi pojedinih auta kao da ih je netko osobno uvrijedio... ccc... :icon_rolleyes: :D
 
Član
Fino se igrajte :D Ovakav dizajn su francuzi na pugu isfurali prije deset godina - subjektivno Objektivno to je BMW Vjerujem da kada bi sjeo za volan zaboravio bi sta sam napisao - mozda bi me bilo i stid :lol:
 
Član
niksa je napisao(la):
Fino se igrajte :D Ovakav dizajn su francuzi na pugu isfurali prije deset godina - subjektivno Objektivno to je BMW Vjerujem da kada bi sjeo za volan zaboravio bi sta sam napisao - mozda bi me bilo i stid :lol:

Sjest za volan svakog BMW-a je priča za sebe (mislim na šestake ili jače ...) a normalno da se izgled neće svakome sviđat ...
 
Top