2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina/ALPINA...

2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina/ALPINA...

Član
Njemački tuner Alpina je najavio novi program za 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe.
Standardna boja te Alpina Classic felge u dimenziji od 20" zastitni su znak ove auto kuce.
4,4-litarski V8 motor sa Bi-Turbo razvija 540 KS
Na ovaj model Akrapovic je ugradio ispušni sistem.



 
Član
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

ništa ne otkriva ljudski moral kao ono čemu se smije

Alpina no1 :cool:
 
Član
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

Rado bih ga posvojio :D meni je cool sto se tice pozadi sasvim ok a naprijed moglo je dosta bolje ;) nesvidja mi se karambolka nikako :(
 
Član
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

adem93 je napisao(la):
Rado bih ga posvojio :D meni je cool sto se tice pozadi sasvim ok a naprijed moglo je dosta bolje ;) nesvidja mi se karambolka nikako :(

reče čovjek koji nema nikakvih karambolki na autu :icon_smile:

šalim se ;)
 
Član
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

rinaldo je napisao(la):
adem93 je napisao(la):
Rado bih ga posvojio :D meni je cool sto se tice pozadi sasvim ok a naprijed moglo je dosta bolje ;) nesvidja mi se karambolka nikako :(

reče čovjek koji nema nikakvih karambolki na autu :icon_smile:

šalim se ;)

Ima cojk, ja mu licno prodo :D

No sto se tice BMW-a, ovo i jest klasicni Alpina izgled mislim da netreba puno ni ocekivati. Mogli su oni napravit naprijed da je mocni sa nekim mreznim usisima ali to je onda M a ne Alpina. Meni iskreno ove felge "old school" bodu oci a sve ostalo je OK. Alpina nije nikad puno ivestirala na mocne karanbolke tj. body kit al zato nabaca se tih turbina i konjskih snaga na motor....
 
Član
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

rinaldo je napisao(la):
ništa ne otkriva ljudski moral kao ono čemu se smije

Alpina no1 :cool:

ko kaze da se neko ovome smije? ja postujem bmw, tako i alpinu tako i ///M.
Ne sumnjam u motoriku ovog auta, vjerujem da je vrh u svim segmentima, ali meni LICNO auto izgledom je veoma lose, imaju oni i daleko boljih. Vjerujem da si ti malo pristrasan u ovome :icon_smile:
 
Član
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

sub3r je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
ništa ne otkriva ljudski moral kao ono čemu se smije

Alpina no1 :cool:

ko kaze da se neko ovome smije? ja postujem bmw, tako i alpinu tako i ///M.
Ne sumnjam u motoriku ovog auta, vjerujem da je vrh u svim segmentima, ali meni LICNO auto izgledom je veoma lose, imaju oni i daleko boljih. Vjerujem da si ti malo pristrasan u ovome :icon_smile:

U pravu si ti , ja sam subjektivan jer mi je BMW u krvi i nepojmljivo mi je da se nekome nešto ne sviđa od naj bolje tuning kuće za BMW.

U stvarnosti svi imamo svoje ukuse i pravo da to iznesemo ;)
 
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

Ima li netko tko ce mi vjerovat da bi ja prije uzeo 8icu nego ovo, sve da ima 1000 ks :icon_rolleyes:
 
RE: 2012 BMW B6 Bi-Turbo Coupe by Alpina

Porschefan je napisao(la):
Ima li netko tko ce mi vjerovat da bi ja prije uzeo 8icu nego ovo, sve da ima 1000 ks :icon_rolleyes:
ja ti vjerujem...8 series je nesto vjerovatno najljepse sto je izaslo iz bmw-ove fabrike...ili je to sto sam ja vise naklonjen klasicnim modelima. :D
 
Top