2010 Formula1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix

2010 Formula1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix

Pobjednik ?


  • Total voters
    20
Član
Nas trojica(18%) je tako glasalo :D Hteo sam i na kladionici to da odigram i nisam stigao pre treninga da uplatim:icon_sad:
 
Cestitke vettelu , ali sta je s napetoscu , niko nikoga ne pretice , svi mrtvi , hladnokrvni , Hamilton letio stazom kad nije bilo potrebno ni njemu ni bilo kome ,mogao se samo zabiti negdje.
 
Član
:icon_mad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_mad:
Iskreno zao mi Ferrari a onom j**** citavu Rusiju
 
Član
uco_opc je napisao(la):
:icon_mad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_mad:
Iskreno zao mi Ferrari a onom j**** citavu Rusiju

Sta to ti glumis.

Covjek cuva svoju poziciju i ne treba ga pustati. A i žAlonso ne bi ni dogurao do ovdje da mu nije bilo Masse zato pss. :icon_biggrin:
 
Član
Bravo Vetel, utrke pratim samo zbog Šumija i da nije bilo borbe za titulu vjerovatno bih prestao gledati već u prvom krugu...a pošto čovjeka od afera Alonsa i nekažnjivog cigu ne podnosim a i Weber mi nije nešto zanimljiv vozač navijao sam za Vetela jer kad se sumira čitava sezona zaslužio je, i da je imao malo više sreće odavno bi bio prvak!!! Ovaj momak će da vlada F1 idućih godina i ako neko priđe blizu Šumijevom rekordu po titulama to će biti on...
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
:icon_mad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_mad:
Iskreno zao mi Ferrari a onom j**** citavu Rusiju

Sta to ti glumis.

Covjek cuva svoju poziciju i ne treba ga pustati. A i žAlonso ne bi ni dogurao do ovdje da mu nije bilo Masse zato pss. :icon_biggrin:

E jbg sad trebas ti preci u Ferrari da bi mogli sta osvojiti kad tako pricas
 
Član
nije ni zasluzio da bude prvak, kada ne moze preci na stazi "ladu" :D :D

ali koja odluka iz boksa, da je ostao nesto duze, uzeo bi titulu, ko djeca neka da su u boksu, pa ajmo pokrivat webbera...
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
:icon_mad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_mad:
Iskreno zao mi Ferrari a onom j**** citavu Rusiju


Pa sto ga nije pretekao ALonso , sta mu je falilo ? :icon_rolleyes:

iz istog razloga ko ni hamilton kubicu :lol:

nemoj mi sad govoriti da je hamilton znao da ovaj treba u boks, pa to cekao :D to ti necu uvaziti kao razlog... :icon_biggrin:

darko13 je napisao(la):
Bravo Vetel, utrke pratim samo zbog Šumija i da nije bilo borbe za titulu vjerovatno bih prestao gledati već u prvom krugu...a pošto čovjeka od afera Alonsa i nekažnjivog cigu ne podnosim a i Weber mi nije nešto zanimljiv vozač navijao sam za Vetela jer kad se sumira čitava sezona zaslužio je, i da je imao malo više sreće odavno bi bio prvak!!! Ovaj momak će da vlada F1 idućih godina i ako neko priđe blizu Šumijevom rekordu po titulama to će biti on...

debeli potpis na sve napisano :D

sto se tice alonsa, najjednostavnije receno "glupo odvezena utrka". fokusirao se na webera, pretpostavljajuci da ostali nemaju sta traziti, i njegov cilj je bio da bude ispred webera. medjutim, malo ga je zajebala racunica :D mozda bi to sve bilo ok, da ona 3 nisu ranije otisli u boks za vrijeme SC-a i kasnije se nadjose ispred njega...

sve u svemu, kad se uzme cjelokupna sezona i nekoliko vetelovih pehova, zasluzeno osvojena titula. :cool: a i bolje on, nego ona dvojica. weber nikakav vozac, cigo ko cigo, ne treba komentarisati :D
 
emir_89 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
:icon_mad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_mad:
Iskreno zao mi Ferrari a onom j**** citavu Rusiju


Pa sto ga nije pretekao ALonso , sta mu je falilo ? :icon_rolleyes:

iz istog razloga ko ni hamilton kubicu :lol:

nemoj mi sad govoriti da je hamilton znao da ovaj treba u boks, pa to cekao :D to ti necu uvaziti kao razlog... :icon_biggrin:

Izvini , ali Alonso se borio za titulu ako nisi znao :D Hamitltonove sanse su bile samo teoretske , i ne dizi Alonsa u nebesa , kao ni Ferrari , danas se vidjelo kakva su ekipa , cuj iskoristi talenat da ga prodjes :lol:
 
Član
Pa u 22 krugu mu iz boksa, kad su vec vidjeli da su se debelo zajebali, govore da pretekne Petrova kako moze i umije...
Oni koji su pratili HRT vidjeli su da se kod Alonsa nalazio isti onaj motor s kojim je vozio zadnje 2 utrke i da bi se i tu mogao kriti razlog jer je vec dosta presao i ubijan je zadnje 2 utrke, ali opet to su spekulacije komentatora, mehanicari to trebaju potvrditi... Inace sto sam vidio Vettel je vozio super, ali mi je opet Hamilton djelovao najborbenije.

I da sto se tice cijele sezone definitivno utrka #1. Petrovu svaka cast, eno naslov na Indexu kako se Alonso zali da je Petrov vozio kao da je u pitanju zivot i smrt, i ja Petrovu zelim da i nastavi tako voziti, mogao bi postati veliko ime u F1 svijetu.

Eh sad, kad se napravi sumarum cijele sezone mora se priznati da cijeli sport gubi svoju draz radi koje kakvih pravila. Kao sto neko rece, vise nema preticanja dok se ne dodje na pravac i na tacno odg. krivinu, pa se redaju krugovi i ceka se povoljna prilika na odredjenim mjestima same staze. Da su to stara vremena kad su bolidi bili lagani pa ne bi toliko ni izlijetali, sve bi ovo danas bilo ko Finale Svjetskog prvenstva, ali i ovako svaka cast pobjedniku. Zasluzio je vise od ostalih !
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
cigo ko cigo, ne treba komentarisati :D

Komentarisi da vidimo zbog cega ne zasluzuje :D

nema potrebe njega komentarisati. i onu titulu sto je osvojio znamo kako je osvojio. ne dizem ja alonsa u nebesa, danas je "pickasto" odvezao i nije ni zasluzio da osvoji prvenstvo. vetelu svaka cast ;)

baya je napisao(la):
Pa u 22 krugu mu iz boksa, kad su vec vidjeli da su se debelo zajebali, govore da pretekne Petrova kako moze i umije...
Oni koji su pratili HRT vidjeli su da se kod Alonsa nalazio isti onaj motor s kojim je vozio zadnje 2 utrke i da bi se i tu mogao kriti razlog jer je vec dosta presao i ubijan je zadnje 2 utrke, ali opet to su spekulacije komentatora, mehanicari to trebaju potvrditi... Inace sto sam vidio Vettel je vozio super, ali mi je opet Hamilton djelovao najborbenije.

I da sto se tice cijele sezone definitivno utrka #1. Petrovu svaka cast, eno naslov na Indexu kako se Alonso zali da je Petrov vozio kao da je u pitanju zivot i smrt, i ja Petrovu zelim da i nastavi tako voziti, mogao bi postati veliko ime u F1 svijetu.

Eh sad, kad se napravi sumarum cijele sezone mora se priznati da cijeli sport gubi svoju draz radi koje kakvih pravila. Kao sto neko rece, vise nema preticanja dok se ne dodje na pravac i na tacno odg. krivinu, pa se redaju krugovi i ceka se povoljna prilika na odredjenim mjestima same staze. Da su to stara vremena kad su bolidi bili lagani pa ne bi toliko ni izlijetali, sve bi ovo danas bilo ko Finale Svjetskog prvenstva, ali i ovako svaka cast pobjedniku. Zasluzio je vise od ostalih !

normala da ce tako voziti. covjek se bori da ostane u ekipi i za narednu sezonu. kako se to moze bolje dokazati nego dobiti onoga ko se bori za titulu sampiona...
 
Top