2005 VW jetta - update - video i zvuk :D

2005 VW jetta - update - video i zvuk :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: 2005 VW jetta

Hodbina je napisao(la):
kretenosaurus je napisao(la):
edoze je napisao(la):
fina pravo,steta za reter,al popravice se:cool:

ma joj zalijepit cu ga nekako :lol:

vladica85 je napisao(la):
odlicna je jetta(bora),volim ove za usa trziste sa hromiranim lajsnam i dodatnim zmigavcima pozicijama:cool:

....i sa satovima u miljama :cool: zato sam ja drug i trazio amerikanca... ja sto je udobniji ja sto vise opreme ima i sto je ljepsi :cool:... za koji dan ce doci ista siva jetta pa mozda zamijenim ako bude bolja...

hvala svima :cool: :cool:




ako je za americko trziste onda nije iz njemacke nego iz mexica,a to je razlika drasticna




opet one bezvezne price o amerikancima :D
dovucen je iz amerike iz chicaga... al nema to veze on opet nije americko auto samo sto je za njihovo trziste
 
RE: 2005 VW jetta

daj nam jos slika,samo si slikao prednji kraj...
ima jedna zadnji,al se bas i ne vidi,malo unutrasnjosti... ;)
autic je ko bombona ;)
 
Super Moderator
RE: 2005 VW jetta

evo od mene jedna slika unutrasnjosti jest da nije nesto slikano je po suncu al eto :D
ima sjedista fina i udobna i grijace u njima :D sve je unutra standardno... ima dobru muziku monsoon i jako dobro svira svi smo se iznenadili... ima i pojacalo naravno :D




evo jedna i s guza :D

 
Član
RE: 2005 VW jetta

allroad je napisao(la):
Hodbina je napisao(la):
kretenosaurus je napisao(la):
edoze je napisao(la):
fina pravo,steta za reter,al popravice se:cool:

ma joj zalijepit cu ga nekako :lol:

vladica85 je napisao(la):
odlicna je jetta(bora),volim ove za usa trziste sa hromiranim lajsnam i dodatnim zmigavcima pozicijama:cool:

....i sa satovima u miljama :cool: zato sam ja drug i trazio amerikanca... ja sto je udobniji ja sto vise opreme ima i sto je ljepsi :cool:... za koji dan ce doci ista siva jetta pa mozda zamijenim ako bude bolja...

hvala svima :cool: :cool:




ako je za americko trziste onda nije iz njemacke nego iz mexica,a to je razlika drasticna




opet one bezvezne price o amerikancima :D
dovucen je iz amerike iz chicaga... al nema to veze on opet nije americko auto samo sto je za njihovo trziste



nije stvar sto je za njihovo trziste nego sto je pravljena u mexiku,i sto volkwagen hoce da im oduzme licencu zbog loseg kvaliteta izrade iz mexickih pogona,ne samo radi jette/bore nego svega iz njihovih pogona
 
Legend
RE: 2005 VW jetta

kako se meni ove jette svidjaju, uuuuhuuuu :cool::cool:

eo da ti zagorcam zivot malo..

http://www.wagenwerks.net/video/nero.html

:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: 2005 VW jetta

.nOKe je napisao(la):
kako se meni ove jette svidjaju, uuuuhuuuu :cool::cool:

eo da ti zagorcam zivot malo..

http://www.wagenwerks.net/video/nero.html

:cool:

:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: 2005 VW jetta

odoste vi off...Auto je extra,ovo je na nasim podrucjima bora, a za amerikance je jetta,ima jedna siva karavan jedan je stariji covjek voza ime ogromne felge nemoguce joj stoji,sto je neko vec rekao samo dobre felge,xenone i cooliraj,bez nekih gluposti...Odlicno auto.sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top