2005 VW jetta - update - video i zvuk :D

2005 VW jetta - update - video i zvuk :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Evo napokon sam dobio tablice pa reko da otvorim temu u garazi... bilo je vec slika u novim clanovima al evo sad i u garazi... tablice sam posebno napravio sad lijepo izgleda :D
motor je 2.0 85kW a planovi su slijedeci:
chip
filter (najvjerovatnije gljiva)
zatamniti stakla
felge najvjerovatnije
auspuh ako uspijem naci od VW V5 ili V6 fabricki sa 2 rore..
mozda nekad i xenon

ostalo dok se bude imalo lišća...

evo malo slika od danas i jedan update oko retrovizora


















evo novi retrovizor... ovo je nova moda :D
jebi ga baksuz prolazio pored stadiona i loptu neko ispuco i razbije mi retrovizor... sta bi sad hajd :D





photos by allroad


eto toliko za sada do update-a :D
 
Super Moderator
RE: 2005 VW jetta

a jesam fotograf covjece :lol:
trebo sam ponijet kameru (sa razbijenim display-om) al bar je canon valjala bi slika :D
 
Član
RE: 2005 VW jetta

Dobro auto

jel to americka verzija, kod njih su svi sedan golfovi bili jetta jos od golfa keca

ako ti budes sta trebalo za auto, javi se

Pozz,

Damir
 
Član
RE: 2005 VW jetta

odlicna je jetta(bora),volim ove za usa trziste sa hromiranim lajsnam i dodatnim zmigavcima pozicijama:cool:
 
Početnik
RE: 2005 VW jetta

edoze je napisao(la):
fina pravo,steta za reter,al popravice se:cool:

ma joj zalijepit cu ga nekako :lol:

vladica85 je napisao(la):
odlicna je jetta(bora),volim ove za usa trziste sa hromiranim lajsnam i dodatnim zmigavcima pozicijama:cool:

....i sa satovima u miljama :cool: zato sam ja drug i trazio amerikanca... ja sto je udobniji ja sto vise opreme ima i sto je ljepsi :cool:... za koji dan ce doci ista siva jetta pa mozda zamijenim ako bude bolja...

hvala svima :cool: :cool:
 
Član
RE: 2005 VW jetta

kretenosaurus je napisao(la):
edoze je napisao(la):
fina pravo,steta za reter,al popravice se:cool:

ma joj zalijepit cu ga nekako :lol:

vladica85 je napisao(la):
odlicna je jetta(bora),volim ove za usa trziste sa hromiranim lajsnam i dodatnim zmigavcima pozicijama:cool:

....i sa satovima u miljama :cool: zato sam ja drug i trazio amerikanca... ja sto je udobniji ja sto vise opreme ima i sto je ljepsi :cool:... za koji dan ce doci ista siva jetta pa mozda zamijenim ako bude bolja...

hvala svima :cool: :cool:




ako je za americko trziste onda nije iz njemacke nego iz mexica,a to je razlika drasticna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top