2005 VW Jetta - slike str. 7.

2005 VW Jetta - slike str. 7.

Član
Evo moja jetta opet u garazi
Davno sam vec napravio garazu na starom profilu ali da se ne peglamo puno evo nova tema
Znaci rijec je o VW jetta/bora, 2005 godina, 2.0 motor, manual mjenjac, klima, CD player, grijanje sjedista, elektricni prozori retrovizori, monsoon muzika itd...

Ima dosta planova samo da bude para
Za sad je zatamnjen, juce sam kupio felge speedline 17'', sad su na redu opruge ili gewinde zavisi kako se para bude imalo
Felge uzete u mostaru mislim da je clan naseg foruma ali ne znam tacno sad
Nasao i gewinde KW u mostaru i rekao mi lik 300KM ja ponio usput pare i za gwinde i kad sam dosao on kaze 500KM
da su dva put KW sad mu ne dam nikako

Slijedeci planovi:
znaci spustanje, drugi auspuh, xenon svjetla, aftermarket farovi (nasao sam jedne slicne originalnim sa lecom kod clana Damir_ koji je prodavao opremu ali vise ne mogu da nadjem na internetu taj site i da narucim te farove), vjerovatno ide chip i K&N i ako ne daj boze crkne motor ici ce malo jaci... to je to otprilike to, evo par slika ;)













Kad se spusti trebala ovako izgledati ;)




Felge su Speedline Corse seat sport (to je ono sto pise na njima), sad ne znam tacan model ali su nove


Pitanje za clanove:

Planiram staviti distancere 1cm, ali samo nazad !
Da li smeta ako samo nazad stavim, da li ce mi se poremetiti nesto jer je trag nazad siri od prednjeg ???
hvala ;)
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

Dobra Jetta :cool:

Lijepa boja + zatamljena stakla :cool:

Ove USA verzije mi se svidjaju zbog ovih chrom lajsni na vratima :cool:
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

Predobra je :) super legle folije na stakla :) i ja bih stavio na sva stakla osim sofer sajbe ali jbg policija ce me zezat :D
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

Fin autic... Samo kakva je razlika Evropska Bora i Americka Jetta??? Dosta su mi slicne, jeli to samo ime za drugo trziste...

Znam da ima jetta ona nova ovjde u EU a i u Americi.
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

extra bora,vidio sam te par puta po travniku,kad idem na fax sretnemo se,,uzivo je ljepsa puno;)
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

DasAuto je napisao(la):
Fin autic... Samo kakva je razlika Evropska Bora i Americka Jetta??? Dosta su mi slicne, jeli to samo ime za drugo trziste...

Znam da ima jetta ona nova ovjde u EU a i u Americi.

Razlika u imenu, u gepeku jer je kod mene mala tablica, i u ovim zutim svijetlecim detaljima :cool:
unutrasnjost je u vecini slucajeva ista osim table koja je u miljama, samo ovi amerikanci cesce imaju neku dodatnu opremu tipa monsoon muziku, grijace sjedista i tako to ....
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

malo ti je nazad 1 cm distanceri, imam ja 2 cm a trebaju mi 1 cm za naprijed, pa ako budeš voljan da mijenjamo javni se
a nema nikakvih problema da staviš samo nazad, provjereno
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

GTI TDI je napisao(la):
malo ti je nazad 1 cm distanceri, imam ja 2 cm a trebaju mi 1 cm za naprijed, pa ako budeš voljan da mijenjamo javni se
a nema nikakvih problema da staviš samo nazad, provjereno

225/45 R17
mislim da bi mi 2cm distanceri bili preveliki i da bi mi parala guma o blatobran ?
Vidjet cu mozda bude 2 cm nazad i naprijed 1 cm... trebam sve probati ali prvo kupiti distancere :D
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

odlicna :cool: , vidio je par puta uzivo kod Poste u Travniku , kakva je vidljivost iznutra?, jer s vana nema sanse da vidis unutrasnjost tamna je kao noc :cool: sretno
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

_vwfan_ je napisao(la):
odlicna :cool: , vidio je par puta uzivo kod Poste u Travniku , kakva je vidljivost iznutra?, jer s vana nema sanse da vidis unutrasnjost tamna je kao noc :cool: sretno

pa eto.. do 18 sati vidis, od 18 sati ne vidis :lol::lol:
Ove folije sam uradio da vidim kako ce to biti
nisu lose odradjene ali ubrzo se skidaju i idu prave lummar :cool:
hvala drug :cool:
 
Top