20-godišnji mladić sa BMW-om sletio u Vrbas

20-godišnji mladić sa BMW-om sletio u Vrbas

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
pa eto.. juce se desila saobracajka izmedju Dubrovnika i Cavtata u mjestu Mlini, isto BMW, 2 debila stavila neke 2 maloljetne curice, i krenuli gasat, i udare u neku kucu pored puta, cure poginule, oni ostali zivi.. i naravno odmah rigoroznije mjere za mlade vozace..

sami smo krivi sto nas smetljari maltretiraju..
 
Član
R.I.P

nedaj boze nikome ....

pogledajte sta se desava a mi se ljutimo zbog zakona poslije 23 sata ... nama treba ko i hrvatima pocetnik auto do 100 ks , nakon dvije godnie smijes preko voziti ..


bogami , narode to je ono aj da vidimo koliko moj bendzo ide :icon_twisted:

tako su i u sanskom mostu jedne godnie poginuli 4 momaka u vw lupo preticali i prevrnu se , takodjer pocetnici ....
 
badboy je napisao(la):
R.I.P

nedaj boze nikome ....

pogledajte sta se desava a mi se ljutimo zbog zakona poslije 23 sata ... nama treba ko i hrvatima pocetnik auto do 100 ks , nakon dvije godnie smijes preko voziti ..


bogami , narode to je ono aj da vidimo koliko moj bendzo ide :icon_twisted:

tako su i u sanskom mostu jedne godnie poginuli 4 momaka u vw lupo preticali i prevrnu se , takodjer pocetnici ....

De ti meni objasni kakve veze ima zakon poslije 23 sata sa ovim. Mislim zao mi je, momak je mlad poginuo, tek je poceo da zivi. Al' nemojte pojedinci da mijesate taj j*eni zakon, jer je glupost ziva, nije nista dobro donio, sem da lopovima se pune dzepovi. I bil' rek'o da je zakon u redu, da te murija zaustavi u ponoc, ides sa posla i pise ti kaznu za voznju poslije 23 sata? Kako bi na to reagovao? Tako je meni bilo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top