2. PROtuning Event 24.06.

2. PROtuning Event 24.06.

Član
http://www.klix.ba/auto/otvoren-sajam-automobila-u-sarajevu/120622135#25

Pa et mislim da se ima sta vidjeti, bar po ovim slikama ;)
 
Član
Mislim da cu doci najvjerovatnije u nedjelju! Na tuning show i usput na sajam! Kako sam cuo neki izlagaci su danas otkazali, ali nebitno! 5KM me nista ne vadi! ;)
 
Član
addo je napisao(la):
Mislim da cu doci najvjerovatnije u nedjelju! Na tuning show i usput na sajam! Kako sam cuo neki izlagaci su danas otkazali, ali nebitno! 5KM me nista ne vadi! ;)

hehe...ne vadi te 5 KM...a kamo gorivo,putarina,pice,hrana....hehe...ma sve u svemu i ja sam kontao doci..;)
 
Član
__minel__ je napisao(la):
addo je napisao(la):
Mislim da cu doci najvjerovatnije u nedjelju! Na tuning show i usput na sajam! Kako sam cuo neki izlagaci su danas otkazali, ali nebitno! 5KM me nista ne vadi! ;)

hehe...ne vadi te 5 KM...a kamo gorivo,putarina,pice,hrana....hehe...ma sve u svemu i ja sam kontao doci..;)

Mislio sam ako vec dodjem na TS, da me 5KM ne vadi! ;) Naravno da ima troska dok dodjes do Zetre! Samo da je uhvatiti slobodno vrijeme! :cool:
 
Ajde nije ni visoko iza budimpeste za cas ste ovde :D A Bogami koliko mjesta ima u ovoj Zetri bolje da su i nas u nedelju pustili unutra ako zapada kisica
 
Član
Ja se nadam da nece bit kisice :D a po slikama djeluje stvarno ogroman taj plac unutra i mislim da ce bit dovoljno mjesta da u slucaju kise svi natjecatelji udju unutra :D
Vidimo se u nedjelju gore :cool:
 
Član
Vidim da sajam organizira firma ProTuning kao i tuning show, pa ako vec ima mnesta u Zetri sta nas nisu stavili unutra. Bolje bi bilo i nama i sajmu i ne bi se mislili za kisu, po mome misljenju to bi bilo extra al sta je tu je, ja svakako dolazim i znam da cemi bit dobro (samo da piva ne bude topla).
:icon_smile:
 
Član
jbt gledam sad ove slike i ne mogu da vjerujem da ima ovako malo auta. predpostavljam da je organizator ucinio sve da sto bolje organizuje ovaj sajam, al nije mi jasno kako ostalim zastupljenim proizvodjacima nije stalo da predstave svoja nova vozila na jednom zvanicnom sajmu automobila.
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
jbt gledam sad ove slike i ne mogu da vjerujem da ima ovako malo auta. predpostavljam da je organizator ucinio sve da sto bolje organizuje ovaj sajam, al nije mi jasno kako ostalim zastupljenim proizvodjacima nije stalo da predstave svoja nova vozila na jednom zvanicnom sajmu automobila.

zato sto pojavljivanje na jednom sajmu kosta poprilicnu sumu, necu da govorim cifru jer ce mnogima biti smijesno, ali znam info iz prve ruke. mozda nisu sami troskovi sajma visoki, ali odredjeni proizvodjaci od distributera striktno zahtijevaju da standovi budu pravljeni po propisima i njihovim standardima, sto iziskuje poprilicnu sumu. nije to samo dovezi auta, poredaj i cao ;)
 
Imam jedno pitanje, da li ce biti Tuning firmi koji ce svoje proizvode izlagati????

Vidimo se sutra da upoznam tu raju....

Pozz
 
Član
emir_89 je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
jbt gledam sad ove slike i ne mogu da vjerujem da ima ovako malo auta. predpostavljam da je organizator ucinio sve da sto bolje organizuje ovaj sajam, al nije mi jasno kako ostalim zastupljenim proizvodjacima nije stalo da predstave svoja nova vozila na jednom zvanicnom sajmu automobila.

zato sto pojavljivanje na jednom sajmu kosta poprilicnu sumu, necu da govorim cifru jer ce mnogima biti smijesno, ali znam info iz prve ruke. mozda nisu sami troskovi sajma visoki, ali odredjeni proizvodjaci od distributera striktno zahtijevaju da standovi budu pravljeni po propisima i njihovim standardima, sto iziskuje poprilicnu sumu. nije to samo dovezi auta, poredaj i cao ;)

Emire ne košta njih to uopšte puno kolike oni budzete imaju za te stvari. Ali oni nemaju ideje da to provedu u djelo. Jos kad recimo kontaktiras ASA u pa onda moras kontaktirat brand menadzera seata, menadzera vw, menadzera skode.... pa onda oni moraju odrzat sastanak sa upravom jer im nije omoguceno da ista urade na svoju ruku. Pa onda ta uprava od 4 5 ljudi (nisam siguran tacno koliko) razmatra taj potez i tek onda se odbija ili prihvata poziv za ucesce. To sve traje i ako su ovi menadzeri pomislili da ce ih odbiti na vrhu onda odma dobijes odbijenicu.
 
Top