2. PROtuning Event 24.06.

2. PROtuning Event 24.06.

Legend
Little Dragon je napisao(la):
Ajde Enese dodji vala i ti da opalimo koju slikicu zajedno ti si ovako u mom elementu :cool:

:cool::cool:

vidjecemo legendo , dalek je put pa sam nebih isao , moram s ekipom ovdje vidjeti ima li jos neko zainteresiran da se krene , jako bih volio
 
Član
Vidimo se tamo ja docu da opalim koju sliku i da se malo druzim sa ekipom ;) a abd u godinu cu sa autom doc :icon_smile:
BTW
Bilo bi dobro da se nesto napravi i za posjetioce neka tombola kviz ili nesto slicno :cool:
 
sinoc sam na radiju cuo da ovo traje 22, 23 i 24, kako rekose sajam automobila i pratece opreme, ma medju njima je i tuning & dB.....

cisto da znate, mozda ima ko da bi volio ranije doci pogledati kakve bibije, cini mi se pomenuse i oldtimer-i da ce biti ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
sinoc sam na radiju cuo da ovo traje 22, 23 i 24, kako rekose sajam automobila i pratece opreme, ma medju njima je i tuning & dB.....

cisto da znate, mozda ima ko da bi volio ranije doci pogledati kakve bibije, cini mi se pomenuse i oldtimer-i da ce biti ;)

tako je hehe,dobro si cuo :icon_smile:
 
Legend
zen_3dom je napisao(la):
sinoc sam na radiju cuo da ovo traje 22, 23 i 24, kako rekose sajam automobila i pratece opreme, ma medju njima je i tuning & dB.....

cisto da znate, mozda ima ko da bi volio ranije doci pogledati kakve bibije, cini mi se pomenuse i oldtimer-i da ce biti ;)

2. PROtuning Event je u sklopu Medjunarodnog auto sajma i odrzava se 24.06. znaci zadnji dan sajma... ;)
tako da se vidimo... :cool:


guster je napisao(la):
mi se vidimo kako na sajmu tako i na meet-u:cool::D

a vidi ko se pojavio ispod kamena... :lol: jel se to jos krijes... :icon_question: a i ja bi da sam na tvom mjestu...
s nekima se bas ne treba kaciti... :lol:
 
Član
Liga je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
sinoc sam na radiju cuo da ovo traje 22, 23 i 24, kako rekose sajam automobila i pratece opreme, ma medju njima je i tuning & dB.....

cisto da znate, mozda ima ko da bi volio ranije doci pogledati kakve bibije, cini mi se pomenuse i oldtimer-i da ce biti ;)

2. PROtuning Event je u sklopu Medjunarodnog auto sajma i odrzava se 24.06. znaci zadnji dan sajma... ;)
tako da se vidimo... :cool:


guster je napisao(la):
mi se vidimo kako na sajmu tako i na meet-u:cool::D

a vidi ko se pojavio ispod kamena... :lol: jel se to jos krijes... :icon_question: a i ja bi da sam na tvom mjestu...
s nekima se bas ne treba kaciti... :lol:

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
DA MALO DIGNEMO TEMU...

Bliži nam se ovaj Tradicionalni Event!!!!
TradicionALNO PRŽENJE GUZOVA!!!!
24.06.2012

POTPUNO BESPLATNO ZA GLEDAOCE I VOZILA KOJA SE NE TAKMIČE!!!! :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
:icon_eek: ZNAČI SVI KOJI ŽELE DA UĐU SA VOZILOM A DA SE NE TAKMIČE MOGU TO UČINITI BESPLATNO :icon_eek:
SVE DOK NE POPUNIMO KAPACITET PARKINGA KOJI JE NAMJENJEN ZA TU PRIGODU...
(JESMO LI GIGANTI ILI NE??? IL SI LAV IL NISI???)

TAKMIČARI PLAĆAJU KOTIZACIJE ZA TAKMIČENJE U IZNOSU OD 25KM (STYLE I dB)

SATNICA ODRŽAVANJA "TUNING SHOW SARAJEVO No2"

PRIJAVE - 09:00 do 12:00
KVALIFIKACIJE dB - 13:00
POČETAK OCJENJIVANJA STYLINGA - 14:00
ELIMINACIJE dB - 14:00
SEXY CAR WASH - 15:00
FINALE dB - 16:00
U TOKU SVIH DEŠAVANJA BIT ĆE DOSTUPAN DRIFT TAXI (od 11:00 do 17:00)
STAZA ZA DRIFT TAXI JE SMJESTENA NA 2000M2 (DVIJE HILJADE KVADRATNIH METARA)
CIJENA DRIFT TAXI-a JE 10KM



PRAVILA dB

Klasa Mini. auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala MAX snage do 700w RMS-a, obavezan osigurač na instalaciji.. Aero portovi i SPL kutije ćao, izričito muzika za svaki dan...(kondenzator dozvoljen)... Natjecatelji mogu puštati frekfenciju ili muziku po želji...

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu i kondenzator u gepeku...

Klasa Max. Sve je dozvoljeno, zidovi, podovi, plafoni, avioni...

Auta mogu raditi u toku mjerenja, do 2000 RPM
Takmičari smiju biti u vozilima i izvan vozila...
U A,B,C Klasama kutije moraju biti u gepeku i ne smiju prelaziti donju liniju zadnjih stakala...
Ograničenja na frekfencije nema...

i naravno opet mi... Icon_cool
 
auuu ala ce tu da bude guzva , zar ne bi bilo bolje da se prvo smjeste takmicari pa sta ostane mjesta nek se naroda parkira
 
Legend
Little Dragon je napisao(la):
auuu ala ce tu da bude guzva , zar ne bi bilo bolje da se prvo smjeste takmicari pa sta ostane mjesta nek se naroda parkira

ko je rekao da ce ba budu zajedno:icon_question: :lol:
 
Top