1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

Član
Momci vidimo se,eto i nas Neumaca,popicemo fuka i krecemo ja sa ovom mojom KRamom,zelenko,Rafin legendarni kadrija i standardna ekipica,Porsefan je na poslu u splitu ali cim zavrsi pali svog talijana i krece za Starmo kaze ;) ajde vidimo se i bit ce ovo odlicno druznje fanova mirisa spaljenih guma i rostilja i ubijanje inace poslovicno dosadne Nedjelje ;)
 
Član
Smijem li i ja doci...Burnoutovci niste normalni, unakazili ste me od sinoc :lol: Boca ipo Stocka iz tuu mač :lol::lol::lol:
 
Član
Do jaja, bolja zabava i vise raje nego zadnji SR u Mostaru :icon_eek: Popio pivu sa jedno 30 ljudi, upoznao jos dodatno jedno 60 ljudi :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Do jaja, bolja zabava i vise raje nego zadnji SR u Mostaru :icon_eek: Popio pivu sa jedno 30 ljudi, upoznao jos dodatno jedno 60 ljudi :D

pa tko je toliko bio bezposlen da je htio s tobom pivu piti a jos manje da te upozna... Meni krivo sto sam te upoznao:D
 
Član
Polako, strpljenja za slike i video :D
Sta reci, po meni je bilo dobro odradjeno sve to, nas 10 smo bili po pisti pokusavali maximalno odrzat neki red i mir, vodit trke, safety car, ugovarat trke i td. kolko tolko mislim za prvi put da smo ajmo rec mozda uspjeli, ja sam osobno vidio sa svoje strane nekih sitnih propusta medju nama, al to je nevazno kad skontam da je ipak sve dobro proslo. Policajci su nas na samom pocetku posjetili, dosli momci samo da vide o cemu je rijec, rekli smo im o cemu se radi i lagano su se zaputili u stanicu, znaci to je takodje bilo rijeseno i na miru smo uzivali. Ekipe je stvarno pno doslo, svaka cast svima i stvarno hvala vam na podrsci. Nadam se iduci put da cemo napraviti jos jace jos vece i jos bolje. Slike i ostale detalje cu postaviti uskoro. Do pisanja lijep pozdrav :cool: :cool:
 
Top