1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

Član
trebali smo doci s vectrom na 3-4 iz duvna ali nastale komplikacije tjekom ubacivanja motora (20XE :cool:) pa sad nije sigurno ocemo li imat s cim
 
Član
-Pozivamo vas da se slobodno pridruzite na utrkama 402 m i Burnoutu za koji ce bit predvidjen poseban prostor na pisti, ZAMOLIO BIH VAS DA NE DIVLJATE PO PARKINGU MEDJU AUTIMA, nego da se za razne akrobacije uputite na osigurani i OZNACENI dio piste gdje cete se moci utrkivati i sl. Takodje i za db-ovce zabava moci cete izmjeriti jacinu glazbe (db-a) vasih vozila na predvidjenom mjestu za to. Pice i rostilj ce takodje biti na izdvojenom mjestu, ZAMOLIO BIH VAS DA OTPADKE BACATE U KORPE PREDVIDJENE ZA TO. Ocekuje nas fino vrijeme i nadamo se ugodnom druzenju uz dobru atmosferu na pisti.

Vas Ak Burnout :)
 
Član
Sto se skripanja tice kao sto je navedeno bit ce predvidjen prostor za sve vase akrobacije, samo sam htio istaknuti da se takve stvari ne rade medju autima da se nebi neko od vozila ostetilo. Sto se vremena tice napokon se sve poslozilo i idemo punom parom :D :cool:
 
Kaze Sandy - idemo punom parom -
Hej covjece, sad se ide najmanje 95-icu :lol:

Ako Bog da doci cemo i mi iz Neuma. ;)
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Samo da jos napomenemo da ko bude vozio bulevarom nek ne vozi preko 60 km/h jer imaju dvije kamere :icon_smile: ;) ;)

Imaju dvije, od kojih jedna ne radi:lol:

Ja sam u subotu u Ljubuškom, u nedjelju sam dolje čim se otrijeznim i budem sposoban. Ne prije 1-2:mrgreen U slučaju dolaska ću biti sa dizelom, pugova lamela je napokon odahnula :D
 
Član
uPgKt.jpg

Danas smo se malo zabavili cistili i sredili pistu, sutra rano krecemo sa daljnjim radovima i ocekujemo vas od 12h na pisti :D



Pista čista, slijećite!!!!!! :123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123: :cool:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Samo da jos napomenemo da ko bude vozio bulevarom nek ne vozi preko 60 km/h jer imaju dvije kamere :icon_smile: ;) ;)

Imaju dvije, od kojih jedna ne radi:lol:

Ja sam u subotu u Ljubuškom, u nedjelju sam dolje čim se otrijeznim i budem sposoban. Ne prije 1-2:mrgreen U slučaju dolaska ću biti sa dizelom, pugova lamela je napokon odahnula :D


droljo sta ces u ljubuskom?
 
Top