17.04.2011 ciljuge

17.04.2011 ciljuge

Član
trizex je napisao(la):
Corvetta je 7.0 v8, Z06, cca 580 hp

Marea je 2.0 20v HGT VIS 155hp, ne znam da li je do kilaze ili sta, ali obidjem je, i to bez muke, cim dohvatim trecu brzinu i nastavim bjezati, dok sam s Bravoom HGTom 155 prosle god imao muke, ako imalo pogrijesim start ostavlja me......

A macak ide extra, ove sedmice je bilo bolje neg prosle, popravio sam malo start, al' i dalje mi fali snage da ga stignem, vidjecemo do nedjelje ako zavrsim sta imam zacrtano :)



povuces se sa bravom i otpadne ti tocak.hahaha;);)
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Izgleda da ovaj momak ne zna da iskoristi u potpunosti ovu korvetu. Ovo auto bi trebalo da leti.

I ja mislim da nije najbolje starto, puno slajdra, ninja mu je u startu odma puno pobjegla.Ne kazem da bi mogao pobijedit ninju ali bi se corveta mozda mogla bolje iskoristit.
 
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Izgleda da ovaj momak ne zna da iskoristi u potpunosti ovu korvetu. Ovo auto bi trebalo da leti.

I ja mislim da nije najbolje starto, puno slajdra, ninja mu je u startu odma puno pobjegla.Ne kazem da bi mogao pobijedit ninju ali bi se corveta mozda mogla bolje iskoristit.


odma svi inzinjeri...auta sa preko 100KS slajdraju na pocetku! :D

a nema Corvetta nikapljicu sanse protiv zx6r-a,to je bez rasprave jasno,inace americka auta ja nesmatram trkacim nego auta za kuliraje...imal jedan amerikanac da se moze porediti sa nekim italijanom svoje klase npr?
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Izgleda da ovaj momak ne zna da iskoristi u potpunosti ovu korvetu. Ovo auto bi trebalo da leti.

I ja mislim da nije najbolje starto, puno slajdra, ninja mu je u startu odma puno pobjegla.Ne kazem da bi mogao pobijedit ninju ali bi se corveta mozda mogla bolje iskoristit.


odma svi inzinjeri...auta sa preko 100KS slajdraju na pocetku! :D

a nema Corvetta nikapljicu sanse protiv zx6r-a,to je bez rasprave jasno,inace americka auta ja nesmatram trkacim nego auta za kuliraje...imal jedan amerikanac da se moze porediti sa nekim italijanom svoje klase npr?

Ova Z06 je mrcina u svakom pogledu, samo pogledaj vremena sa staza....Druga stvar je sto Mateja boli k... i ne trudi se uopste da starta maximalno, momak ceifi bez pardona, ovo je vec 3ci put da dolazi, svaki put dodje s novim gumama, vrati se s celestonkama i nije mu ni sekunde zao....
 
Član
trizex je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Izgleda da ovaj momak ne zna da iskoristi u potpunosti ovu korvetu. Ovo auto bi trebalo da leti.

I ja mislim da nije najbolje starto, puno slajdra, ninja mu je u startu odma puno pobjegla.Ne kazem da bi mogao pobijedit ninju ali bi se corveta mozda mogla bolje iskoristit.


odma svi inzinjeri...auta sa preko 100KS slajdraju na pocetku! :D

a nema Corvetta nikapljicu sanse protiv zx6r-a,to je bez rasprave jasno,inace americka auta ja nesmatram trkacim nego auta za kuliraje...imal jedan amerikanac da se moze porediti sa nekim italijanom svoje klase npr?

Ova Z06 je mrcina u svakom pogledu, samo pogledaj vremena sa staza....Druga stvar je sto Mateja boli k... i ne trudi se uopste da starta maximalno, momak ceifi bez pardona, ovo je vec 3ci put da dolazi, svaki put dodje s novim gumama, vrati se s celestonkama i nije mu ni sekunde zao....

upravo tako,nisam ga nigdje vidio da da je normalno kreno,uvijek se malo zadimi..:lol::lol:
 
Auto puca od snage sto jest jest. Sigurno da nema sanse protiv motora, sto malo auta ima. Pa valjda se moze to napraviti da ne slajdra ovoliko. Ima li to ikakve veze sa n-metrima. A cisto sumnjam da se moze porediti sa nekim italijanskim ili njemackim autom u svojoj klasi.
 
Top