17.04.2011 ciljuge

17.04.2011 ciljuge

Član
damko je napisao(la):
jeste probali leteci start iz druge brzine........meni to bolje....onako se podera auto kad se starta...

to nije trka, nego pitanje ko ima bolje "pogodjen" mjenjac, i vise momenta.....drugim rijecima igraliste za turbake koji bi inace dobili po usima sa starta....
 
evo jedan video

http://www.youtube.com/watch?v=lD001KYFNTs

damko je napisao(la):
pa neznam kako kome....ako ti je cejf razjebati auto non stop slajdrajuci i cimajuci iz mjesta a da od toga nemas ama bas nista onda jbg..hajd da se takmicis gdje pa za kakvu nagradu..to ok..ali radi razonode jbg....ali opet kazem kako ko voli...

daki je napisao(la):
damko je napisao(la):
jeste probali leteci start iz druge brzine........meni to bolje....onako se podera auto kad se starta...

Nije niko to probo, a i ja sam za, jer nemogu da krenem, a jos kratke mi brzine fuj..
probat cemo ja i ti na magistrali kad nam zakrpe ono sto su prokopali...;)





uredu je to ne volim ni ja auto razvaljivati ali kada bi se trkali iz leteceg starta onda ce uvijek pobijediti onaj koji ima brze auto dok smjesta je druga prica tu se gleda i spretnost vozaca pri startanju

svako zna stisnuti u voznji ali smjesta....
 
Legend
Pa e36 ima 200 KS, i ide ko nepismen, ispali se lik svaki put, a druga prica su Trizine gume i kemijanje po motoru i neki detalji, al da sad nebude ona lovacka suplja neko izvlacenje, neka bude za sad da je brzi vidicemo sta vrijeme nosi :)

Za sad se samo zagrijavamo svi i testiramo ;)

Dobar klip ;)
 
Član
Corvetta je 7.0 v8, Z06, cca 580 hp

Marea je 2.0 20v HGT VIS 155hp, ne znam da li je do kilaze ili sta, ali obidjem je, i to bez muke, cim dohvatim trecu brzinu i nastavim bjezati, dok sam s Bravoom HGTom 155 prosle god imao muke, ako imalo pogrijesim start ostavlja me......

A macak ide extra, ove sedmice je bilo bolje neg prosle, popravio sam malo start, al' i dalje mi fali snage da ga stignem, vidjecemo do nedjelje ako zavrsim sta imam zacrtano :)
 
Član
Corvetta je perverzija, a Matej je tek lik, ne stedi je momak ni sekunde, ono, "Drive it like it's stolen", to se cijeni :) vracamo se mi prema "publici", vidim prtlja nesto oko TC, reko sta sad hoces, kaze sad ces vidjet, ooop idemo ukrug, opusteno, cuje se na klipu kako turira, zajebava se s gasom :)

P.S. Sajo svaka cast na klipu, svaki put covjek ispostuje sa snimkama :cool::cool::cool:
 
Top