16V mašina

16V mašina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
mora biti ispod usisne bise npr. KR254795477 ili PL4576446
samo navodim primjer. ima izboceno mjesto na bloku. e jedino imas slucajeva gdje je motor divljak, pa je zbrusen broj motora i ta izbocina je ravna i nema apsolutno nista na njoj
 

MyX

Član
Eh evo, ja mislim da bi se na ovom linku trebalo nalaziti ono o zamjeni bregastih, ja nisam uspio naci jer me net jebe.

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=603318

Ovdje su FAQ (najcesce postavljana pitanja) za 16v motore, ajmo navalite!!
 

IGY

Član
posto mi je nekako ispari post a neznam iz kojeg razloga, evo Alene da ti ponovo utefterim, kad se bude cistio i polirao motor zovi ako hoces da ti pomognem, i ako bas neznam puno o tome a volio bih da naucim javljam ti se na volonterski rad
 

Lav

Član
pa kome je u interesu da na ovako primitivan nacin zajebaje clanove foruma. neko je obrisao post u kojem sam napisao edi da ocisti i klapne na usisnoj s onim cleanerom, a to je ocito nekome zasmetalo. nemam pojma sto. ja sam ovdje dosao da nekome pomognem ako mogu i znam i da pitam za savjet ako mi treba a ne da mi pojedinci brisu postove. ovo je posljednji moj post napisan ovdje.
Pozdrav momcima koji vole auta i koji ozbiljno rade.

Semir
 
Član
Lav je napisao(la):
pa kome je u interesu da na ovako primitivan nacin zajebaje clanove foruma. neko je obrisao post u kojem sam napisao edi da ocisti i klapne na usisnoj s onim cleanerom, a to je ocito nekome zasmetalo. nemam pojma sto. ja sam ovdje dosao da nekome pomognem ako mogu i znam i da pitam za savjet ako mi treba a ne da mi pojedinci brisu postove. ovo je posljednji moj post napisan ovdje.
Pozdrav momcima koji vole auta i koji ozbiljno rade.

Semir

jel mislis na ovaj tvoj post
:icon_rolleyes:
eee mali svjet, ako ko bude skidao usisnu granu nek kupi onaj abro karb cleaner, za karburator ono sranje u spreju. oko 7 maraka je cijena. dovede usisnu u fabricko stanje, nenormalno dobro skida garez, masnocu, prljavsinu. izvinjavam se na OT, ali vidim edo skido si pa da znas i ti a i oni koji to budu radili.
i jos nesto. ciscenje usisne grane tim abrovim sredstvom, prijatelju iz kluba je spustilo vrijeme na SR za 0.4 sec. pa isplati se ocistiti.
 
Član
igyracer_16v je napisao(la):
posto mi je nekako ispari post a neznam iz kojeg razloga, evo Alene da ti ponovo utefterim, kad se bude cistio i polirao motor zovi ako hoces da ti pomognem, i ako bas neznam puno o tome a volio bih da naucim javljam ti se na volonterski rad

i ti Igy isto malo prati forum.. Ti  i Lav pisete da vam neko brise postove a niste ih uopste pisali u ovoj temu vec u temi ZVEKNUO DIHTUNG i tamo vam i stoje ti postovi koje vi trazite ovdje
 

MyX

Član
ljudi nemojte dizati tenzije zbog nesuglasica, svi smo tu naravno da nesto naucimo i pomognemo koliko mozemo, svaka pomoc je dobro dosla, pa makar to bilo i offtopic. Ajmo lave i igy rijesite ovo i idemo dalje...bez uzrujavanja pls
 

edo

Član
ja bih sebu imjesto 1.4 najradije ugradio 1.6 od 101ks...koliko bi on koštao???dali bi bio skuplji od
300 km???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top