165/50 r15 ?

165/50 r15 ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam ovdje u GUMA M prosle godine narucivao kolegi Bridgestone Protenza ili Turanza nisam siguran bile su oko 70€ komad 15dana se cekala dostava
 
Član
Sa dostavom i svime? A nemaju u ponudi Nankang? 560 KM mi je bas puno. Do jedno 450 - mjera...
 
Član
etno je napisao(la):
Sa dostavom i svime? A nemaju u ponudi Nankang? 560 KM mi je bas puno. Do jedno 450 - mjera...

To je cjena da se guma preuzme ovdje kod njih u firmi, s tim da te gume rade po narudzbi nama su trazili pola novca da se uplati, a nije bilo nikakvih problema.

erol_brcak je napisao(la):
pa imas ove na forumu, jos bolje, 45ice

http://www.bhtuning.com/gume-165-45-15-t-83417.html

Na ovoj slici meni bar, malo presiroko izgledaju za 165....
 
Legend
pa nazovite covjeka
ja sam za 195 45 prevrnuo svijet a vi se sad nesto neckate oko ove dimenzije..
 

IKO

Član
@sandy ove dariove gume su kod mene u garazi i da 165 su mada se poreko slike cini da su sire ali gume fakat nove;)
 
Legend
fakat da jesu, kukate kako zivimo u vuk***i a niko nece da okrene broj, imaju sve 4 nove za 400 maraka, pa to je dzaba..
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
pa imas ove na forumu, jos bolje, 45ice

http://www.bhtuning.com/gume-165-45-15-t-83417.html

Na ovoj slici meni bar, malo presiroko izgledaju za 165....

nema sanse da na osnovu slike mozes procijeniti sirinu kad nemas nista za usporedbu. stavi ovu 165-icu na jednu sliku, a na drugoj samostalno uslikaj 215-ku, mogu izgledati isto. tako da slika nije nikakvo mjerilo, kad nema nista sto se moze uzeti za usporedbu na slici.

i kao sto noke rece, svi bi izgleda da im to nesto sto draze dodje samo na kucna vrata za upola manje cijene nego sto kosta. jbg, ako se nesto hoce nabaviti, onda se nekad mora i zapeti pa potruditi. ako nista, barem nije tesko okrenut par brojeva
 
Član
Neznam sta se pusete odma ko da sam rekao neznam ni ja sta, iznio sam svoje misljenje nisam nikome nista rekao lose, odma na moj komentar 30 nekakvih odgovora svi pametni. Samo sam napisao da dosta siroko izgledaju i to je to.
Momak koji trazi gume ce vjerovatno nazvati covjeka ako vec nije i kupiti ih, sto se Federala tice sve preporuke radili smo u firmi sa njima extra gume su se pokazale ;)
 
he he...sta se sekiras frendu...po meni ova tema od starta nema smisla,ako ti nesto treba kupis to i zdravo,a ne ovako samo bezveze procitas 3 stranice gluposti;)
 
Član
Za gume sam se snasao. Hvala Ljuboju, i ostalima. Nasao sam semu iz Njemacke. Hvala Sandro i tebi puno !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top