165/50 r15 ?

165/50 r15 ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me gdje u BiH mogu naci ovu dimenziju? Bridgestone ili Nankang? Zanimaju me iskljucivo nove gume, a i cijenu ukoliko neko zna bilo bi pozeljno...
 
Član
etno je napisao(la):
Zanima me gdje u BiH mogu naci ovu dimenziju? Bridgestone ili Nankang? Zanimaju me iskljucivo nove gume, a i cijenu ukoliko neko zna bilo bi pozeljno...

Prodavo je član Meda, nisu nove.. ali upitaj ga možda on zna gdje ima.. Mada ne bih reko da u nas ima ta dimenzija-- Bili je imo 185 45 15 i kaže da je negdje vani dobio, također nankang ns2 na 8"... Tako ćeš i ti morat, u HR ili SRB to mora bit
 
Član
Jedino mi preostaje da probam naruciti preko neke od firmi koje zastupaju Nankang ...
 
Legend
etno je napisao(la):
Jedino mi preostaje da probam naruciti preko neke od firmi koje zastupaju Nankang ...

ne narucuju te dimenzije sto je najgore :S
debili rade nankang a uzimaju one dimenzije koje svi imaju, a nankang je poznat po tim specificnim dimenzijama..
ista stvar kad sam ja trazio 185 45 15 za golfa..

pitaj i ljuboja, on je uzimao sebi nove 165 45 15 tako da vjerovatno ti moze reci kako je on narucio i odakle..
 
Član
kad sam pricao s Asimom (Tica, crveni kec iz Visokog) on je cini mi se narucivao iz Njemacke i izasle su ga s prevozom oko 800KM!

bar tako on rece ;)
 
Član
@Noke: Ma brate ja ne znam, koji smo mi zatucani narod, to je haos. Najgore je nadjem neko prestavnistvo kao Nankanga, negdje Tesanj, tako nesto. I nadjem u ponudi ova dimenzija, cak i 164/45 r15, sve fino napisano. Nazovem covjeka, kaze nemamo mi to u ponudi a glupson stavio na sajt u tabelu -.-
@Sick: Pricao sam i ja s njim na piku, meni kaze da ga je izaslo oko 300e sa postarinom, kako se sjecam. Gledao sam gore cijene izadju oko 380 maraka 4 gume, al' transport i carina use** motku...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
etno je napisao(la):
Jedino mi preostaje da probam naruciti preko neke od firmi koje zastupaju Nankang ...

ne narucuju te dimenzije sto je najgore :S
debili rade nankang a uzimaju one dimenzije koje svi imaju, a nankang je poznat po tim specificnim dimenzijama..
ista stvar kad sam ja trazio 185 45 15 za golfa..

pitaj i ljuboja, on je uzimao sebi nove 165 45 15 tako da vjerovatno ti moze reci kako je on narucio i odakle..

U ljuboja su bile isto 165 50 ;) Ali kad sam vidio 195 40 17 reko jebiga :D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
etno je napisao(la):
Jedino mi preostaje da probam naruciti preko neke od firmi koje zastupaju Nankang ...

ne narucuju te dimenzije sto je najgore :S
debili rade nankang a uzimaju one dimenzije koje svi imaju, a nankang je poznat po tim specificnim dimenzijama..
ista stvar kad sam ja trazio 185 45 15 za golfa..

pitaj i ljuboja, on je uzimao sebi nove 165 45 15 tako da vjerovatno ti moze reci kako je on narucio i odakle..

E bas tako :icon_rolleyes:
U mene komsija prvi radi za nankang i ima veliku garazu punu guma ali kaze nema tih dimenzija cak nema ni 195/45/15 :icon_mad:

Puno je dati cak i preko 500KM za te gume :icon_mad::icon_mad:
Drug preostaje ti njemacka ili ebay.Ljuboje je ima bridgestone i narucio ih je iz Azije ja mislim ako ne grijesim :cool:
 
Član
O Boze dragi muke, koja smo mi vukoje***a. Valjda cu iskombinovati nesto. Kad vidim da je u GER cijena za 4 nove Nankang 380 KM, hoce nesto da mi bude.
 
Legend
imas li ikog u njemackoj ili austriji ? ili da preko ikog ko nekog ima to rijesis

evo ti nankang po 55eu novo

http://www.ebay.de/itm/NANKANG-NS-165-50-R15-72V-Sommerreifen-/160942792848?pt=Auto_Reifen_2&fits=Reifenbreite%3A165%7CReifenquerschnitt%3A50%7CZollgr%EF%BF%BD%EF%BF%BDe%3A15&hash=item2578f02090&_uhb=1#ht_1110wt_906

federal po 52eu novo

http://www.ebay.de/itm/1x-Sommer-Reifen-165-50-R15-73V-FEDERAL-FORMOZA-FD-1-/190766589848?pt=Auto_Reifen_2&fits=Reifenbreite%3A165%7CReifenquerschnitt%3A50%7CZollgr%EF%BF%BD%EF%BF%BDe%3A15&hash=item2c6a932798&_uhb=1#ht_2893wt_906

dostava za njemacku ti je samo 2,50eu ,.... za austriju oko 12eu
ovdje je to uvijek bilo glupiranje, ja sam davno odustao od naseg trzista jer 90% naseg naroda zivi u kamenom dobu i jednostavno kad je trazis jos te majmuni gledaju ko da trazis suho zlato ,............ za nas narod je 195 50 , 205 50 / 60 niski profil jbg
 
Član
Hvala puno. Najgore mi je sad i ako nadjem nekoga gore, sto nije problem, prevoz je opet frka...
 
Član
da se ukljucim u razgovor... :p
nazovi ovog tipa i pitaj
065583226 darko
oko 400-500 km ti dodje 4 komada markirane
da li su continental ili bridgestone
jeste,na zapadu je jeftinije,ali prevoz dostava carina,bla,bla,bla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top