12 velicanstvenih na 402m

12 velicanstvenih na 402m

Član
ma Italia je pojam za sva ova auta,moze GT-R biti brzi 100 puta,al Ferari je institucija za Nisana ;)
 
emsho21 je napisao(la):
ma Italia je pojam za sva ova auta,moze GT-R biti brzi 100 puta,al Ferari je institucija za Nisana ;)

jel video o ubrzanju auta il o imidzu istih, eh sto mrzim vake komentare.

izem ti taku instituciju kad ga visestruko jeftinija japanska kanta dere
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
emsho21 je napisao(la):
ma Italia je pojam za sva ova auta,moze GT-R biti brzi 100 puta,al Ferari je institucija za Nisana ;)

jel video o ubrzanju auta il o imidzu istih, eh sto mrzim vake komentare.

izem ti taku instituciju kad ga visestruko jeftinija japanska kanta dere

pasa ako mrzis,nemoj komentarisat,svako ima svoje misljenje,a nissan je kanta svojevrsna ;)
 
koga briga sta ti mislis o nissanu covjece. otvori temu "moja osjecanja prema nissanu" pisi sta hoces, i niko ti nista ne smije reci. ali ovdje je sasvim druga tema, i ako iams sta reci vezano za to, reci.
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Evora je pomalo razocarala , i izgubila Lotusovu "posebnost". Sa svojih 350 konja , ona tezi 1300KG :icon_rolleyes: sto i nisu bas neke perfomanse .
Nije uopce posebno lagana.Preko 1430 kg,toliko je tezak Pors GT3 RS i samo je zerku laksa od Ferarija 458 a 150-200 plus konja je slabija
 
Ne znam kakvo razočaranje pojedinci ovdje spominju. Malo proučite kakva se mehanika i tehnika krije u tim autima.

Rezultat je najrealniji mogući.


Što se tiče GT3 RS - 450ks, 1400kg i RUČNI MJENJAČ, rezultat je i više nego dobar, ne znam čemu čuđenje.
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Evora je pomalo razocarala , i izgubila Lotusovu "posebnost". Sa svojih 350 konja , ona tezi 1300KG :icon_rolleyes: sto i nisu bas neke perfomanse .

O kakvoj posebnosti ti pricas jel ti uopste znas kakav je imidz Lotusa???

oo boze
 
Član
penzionisase emshu :lol:
sto se tice trke,mislio sam da ce ferrari brzi bit,al japanci ga zestoko programirali :lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
sto se tice trke,mislio sam da ce ferrari brzi bit,al japanci ga zestoko programirali :lol:
Ja nisam skonto da je u pitanju ovaj 2012 GTR,stvarno je citavu sekundu brzi od serije prije.
 
Početnik
GTI FAN je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
Evora je pomalo razocarala , i izgubila Lotusovu "posebnost". Sa svojih 350 konja , ona tezi 1300KG :icon_rolleyes: sto i nisu bas neke perfomanse .
Nije uopce posebno lagana.Preko 1430 kg,toliko je tezak Pors GT3 RS i samo je zerku laksa od Ferarija 458 a 150-200 plus konja je slabija

To i ja govorim druze za 1400kg-350KS to i nisu neke perfomanse. :icon_rolleyes:
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
Evora je pomalo razocarala , i izgubila Lotusovu "posebnost". Sa svojih 350 konja , ona tezi 1300KG :icon_rolleyes: sto i nisu bas neke perfomanse .
Nije uopce posebno lagana.Preko 1430 kg,toliko je tezak Pors GT3 RS i samo je zerku laksa od Ferarija 458 a 150-200 plus konja je slabija

To i ja govorim druze za 1400kg-350KS to i nisu neke perfomanse. :icon_rolleyes:
12,9 Pa dobro,Porsh je npr sekundu brzi ali je jednako tezak i 150 ks jaci.Ebga npr Audi S4 ide sa istih tih 350ks 14,4 -402m tako da nije bas da nisu neke performanse.
 
Top